ایران ویج » تور های تفریحی در گیلان با کشتي ميرزا کوچک‌خان جنگلي + عکس

ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

صفحه اصلی » اخبار گردشگری » تور های تفریحی در گیلان با کشتي ميرزا کوچک‌خان جنگلي + عکس
کد خبر : 179262

تور های تفریحی در گیلان با کشتي ميرزا کوچک‌خان جنگلي + عکس

تور های تفریحی در گیلان با کشتي ميرزا کوچک‌خان جنگلي + عکسReviewed by Aryan on Dec 2Rating: کشتي ميرزا کوچک‌خان سفرهايي 4ساعته را در 10 مايلي از سواحل استان گيلان ترتيب داده است. اين سفرهاي‌ کوتاه پنجشنبه‌شب‌ها براي عموم مردم و از ساعت 20 تا 24 برگزار مي‌شود. با آغاز حرکت کشتي، گروه موسيقي شروع…

تور های تفریحی در گیلان با کشتي ميرزا کوچک‌خان جنگلي + عکسReviewed by Aryan on Dec 2Rating:

کشتي ميرزا کوچک‌خان سفرهايي 4ساعته را در 10 مايلي از سواحل استان گيلان ترتيب داده است. اين سفرهاي‌ کوتاه پنجشنبه‌شب‌ها براي عموم مردم و از ساعت 20 تا 24 برگزار مي‌شود.

با آغاز حرکت کشتي، گروه موسيقي شروع به نواختن مي‌کند و فضاي بسيار مطلوب و شادابي را براي مسافران و گردشگران به وجود مي‌آورد و تا پايان دريانوردي نواي موسيقي در فضاي کشتي طنين‌انداز است.

به گزارش ميراث‌آريا، پذيرايي از مسافران در رستوران و بازديد از قسمت‌هاي مختلف کشتي با همراهي ميهمان‌داران و پرسنل از ديگر جذابيت‌هاي اين سفر دريايي است و مسافران با فضاي داخلي کشتي آشنا مي‌شوند و اقدام به عکس‌برداري و فيلم‌برداري نيز مي‌کنند.

خاطرنشان مي‌شود، استفاده و بهره‌برداري از فضاهاي بسيار مطلوب کافي‌شاپ در پايين‌ترين نقطه کشتي و اختصاص کابين‌هاي اقامتي داخل کشتي به ميهمانان غيربومي براي اقامت شبانه از ديگر امکاناتي است که مسافران مي‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

نخستین مدرسه کسب و کار ایرانی

مطالب مرتبط

ویژه های ایران ویج

دیدگاهها (۰);کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

آخرین اخبار و مطالب

پربحث ترین های هفته