• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اگر کاندیدایی در ائتلاف 5 نفره رای قابل توجه داشت به ائتلاف پیشرفت بپیوندد
  کد خبر : 1791842

  حداد عادل:

  اگر کاندیدایی در ائتلاف 5 نفره رای قابل توجه داشت به ائتلاف پیشرفت بپیوندد

  عضو ائتلاف پیشرفت با بیان اینکه کاندیداهای اصولگرا برای حضور در ائتلاف پیشرفت حداقل باید ۱۰درصد رای را داشته باشند، گفت : اگر کسی در ائتلاف ۵ نفره یا غیر از آن رای قابل توجهی داشت به ائتلاف پیشرفت بپیوندد.

  اگر کاندیدایی در ائتلاف 5 نفره رای قابل توجه داشت به ائتلاف پیشرفت بپیونددReviewed by Aryan♥ on Apr 8Rating:

  به گزارش خبرگزاری مهر ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، غلامعلی حداد عادل با بیان اینکه تفرقه، جدی ترین رقیب اصولگرایان است که با تعقل و تقوا می توان با آن مبازره کرد، گفت: اصولگرایان تلاش خواهند کرد که با تعقل و رعایت تقوای بیشتر، ازشکست اصولگرایان بوسیله تفرقه جلوگیری کنند.حداد عادل

  نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش مکانیزم نظرسنجی در وحدت اصولگرایان ادامه داد: بالاخره می توان دستگاهی که نظرسنجی آن تا حدودی قابل اعتماد باشد را یافت، اما باید همه به نتایج نظر سنجی تمکین کنند.

  وی با بیان اینکه نظرسنجی و پذیرفتن نتیجه مباحثی متفاوت از یکدیگرند، ادامه داد: من به هر سازوکاری که در ائتلاف برای پیشرفت برای رسیدن به وحدت تصویب شود پایبند خواهم بود و نظر سنجی نیز می تواند یکی از آنها باشد.

  حداد عادل با بیان اینکه در ائتلاف برای پیشرفت به سمت شفاف شدن سازوکار پیش می رویم، گفت: بعید است که شیخوخیت برای تعیین نامزد نهایی وارد سازوکار ائتلاف برای پیشرفت شود.

  این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه در صورت عدم استفاده از مکانیزم نظر سنجی، ممکن است اعضای این ائتلاف بین خود تصمیم بگیرند، افزود: تاکنون هیچ مکانیزمی نهایی نشده اما نظرسنجی موثر و مهم است.

  وی با بیان اینکه مهم تمکین و پذیرش نتیجه نظر سنجی و عدم در پیش گرفتن تفرقه توسط اصولگرایان است تاکید کرد: بزرگترین دشمن اصولگرایان تفرقه است که باید از آن جلوگیری کرد.

  نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که تصمیم نهایی در ائتلاف برای پیشرفت قبل یا بعد از ثبت نام نامزدها گرفته می‌شود؟ گفت: این موضوع نیز از مسائل در حال بررسی است.

  حداد عادل درباره اظهارات اخیر محمد رضا باهنر مبنی بر اینکه ائتلاف پیشرفت در را به روی دیگر نامزدهای اصولگرا بسته است، تصریح کرد: ائتلاف پذیرای اصولگرایانی است که در نظرسنجی ها رای قابل توجهی داشته باشند.

  وی با بیان اینکه کاندیداهای اصولگرا برای حضور در ائتلاف پیشرفت حداقل باید ۱۰درصد رای را داشته باشند، ادامه داد: برای مثال اگر ۲۰کاندیدای اصولگرا با نیم یا ۱ درصد رای وارد ائتلاف سه نفره شوند، رسیدن به وحدت سخت خواهد بود.

  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پاسخ به این سوال که آیا ائتلاف پیشرفت در فکر پیوستن به ائتلاف ۵ نفره است یا خیر؟ گفت: منتظر عکس این موضوع هستیم که اگر کسی در ائتلاف ۵ نفره یا غیر از آن رای قابل توجهی داشت به ائتلاف پیشرفت نفره بپیوندد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • ایرانی

   امنیت اقتصادی و امنیت اجتماعی و امنیت سیاسی و امنیت فرهنگی : فقط با فیلسوف عادل و دانا ؛ جناب آقای دکتر حداد عادل امکان پذیر است و لاغیر .

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.