• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » وظعیت جاده ها در روز های پایانی تعطیلات چگونه است ؟
  کد خبر : 1781049

  ترافیک سنگین در اغلب جاده های کشور

  وظعیت جاده ها در روز های پایانی تعطیلات چگونه است ؟

  وظعیت جاده ها در روز های پایانی تعطیلات چگونه است ؟Reviewed by Aryan on Mar 31Rating: سرهنگ رضا سلبی بیان این مطلب افزود: به منظور افزايش ايمني، ايجاد كشش و تسهيل در امر عبور و مرور وسايل نقليه؛ ممنوعيت‌ها و محدوديت‌هاي ترافيكي در جاده‌هاي کشور اعمال می شود.به گفته وی، عبور و مرور انواع موتورسيكلت…

  وظعیت جاده ها در روز های پایانی تعطیلات چگونه است ؟Reviewed by Aryan on Mar 31Rating:

  ترافیک در جاده های کشور

  سرهنگ رضا سلبی بیان این مطلب افزود: به منظور افزايش ايمني، ايجاد كشش و تسهيل در امر عبور و مرور وسايل نقليه؛ ممنوعيت‌ها و محدوديت‌هاي ترافيكي در جاده‌هاي کشور اعمال می شود.
  به گفته وی، عبور و مرور انواع موتورسيكلت در ايام اجراي طرح نوروزي در تمامي آزادراهها و بزرگراه ها و جاده هاي اصلي برون شهري كشور ممنوع است.

  سلبی اظهار داشت:  تردد انواع تريلر در محور هراز كماكان ممنوع است همچنین تردد انواع كاميون و كاميونت به استثناء حاملين مواد سوختي و فاسد شدني تا ساعت 24 روز جمعه 16 فروردين از تهران به آمل و بالعكس ممنوع است.

  رئيس پليس مركز كنترل ترافيك پلیس راهورتصریح کرد:  تردد انواع تريلر و كاميون به استثناء حاملين مواد سوختي و فاسد شدني تا ساعت 24 روز جمعه 16 فروردين از تهران به قائم شهر و بالعكس ممنوع است.

  به گفته وی، تردد انواع تريلر و كاميون به استثناء حاملين مواد سوختي و فاسد شدني تا ساعت 24 روز جمعه 16 فروردين از قزوين به رشت و بالعكس ممنوع است.

  سلبی یادآور شد: تردد انواع تريلر و كاميون به استثناء حاملين مواد سوختي و فاسد شدني تا ساعت 24 روز جمعه 16 فروردين ماه از ساوه تا سه راهي دخان و بالعكس در محور قدیم ساوه -همدان ممنوع است.

  رئيس پليس مركز كنترل ترافيك پلیس راهورگفت: دراستان البرز محور کرج -چالوس از میدان امیر کبیر تا تونل شماره 5 و پل زنگوله تا پل سیاه پیشه و از مرزن آباد تا پل ا‌شن، ترافیک نیمه سنگین است.

  وی اظهار داشت: : محور هراز در محدوده تونل شماره یک ، استان گیلان ، محور رشت – قزوین در محدوده منجیل – رودبار و آزاد راه قزوین – کرج ، ترافیک نیمه سنگین و در سایر جاده های اصلی کشور ترافیک پر حجم اعلام شده است.

   

  منبع: مهر نیوز
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.