• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » حرفهاي سرمربي تيم ملي پس از توقف در کويت
  کد خبر : 1780096

  کي‌روش: مقصر خودمان بوديم و البته داور

  حرفهاي سرمربي تيم ملي پس از توقف در کويت

  حرفهاي سرمربي تيم ملي پس از توقف در کويتReviewed by Aryan on Mar 28Rating:  کارلوس کي روش در در کنفرانس خبري پس از اين ديدار گفت: اين ديدار همانطور بود که پيش بيني مي کرديم، بود. مي دانستيم مقابل تيمي بازي مي کنيم که فقط چشم به ضد حملات دارد، اما تمام تقصيرها به خودمان…

  حرفهاي سرمربي تيم ملي پس از توقف در کويتReviewed by Aryan on Mar 28Rating:

  بازی ایران وی ترکیه

   کارلوس کي روش در در کنفرانس خبري پس از اين ديدار گفت: اين ديدار همانطور بود که پيش بيني مي کرديم، بود. مي دانستيم مقابل تيمي بازي مي کنيم که فقط چشم به ضد حملات دارد، اما تمام تقصيرها به خودمان برمي گردد چون مي توانستيم بازي را کنترل کنيم. داور مسابقه هم گل سالم ما را قبول نکرد و البته بايد بگويم که تيم کويت هم از حرکت بازنماند و با همان طرز تفکر خود بازي کرد و در نهايت توانست با يک ضربه پنالتي به گل برسد.

  سرمربي تيم ملي در ادامه افزود: بازي خوبي بود و باز هم مي گويم که تقصير خودمان است که بازي را کنترل نکرديم و کمک داور مسابقه هم به اين امر کمک کرد و نگذاشت بازي به نفع ما تمام شود. من نمي دانم چرا گل صحيح ما را مردود اعلام کرد و جالب اينجاست که داور در ابتدا گل را درست اعلام کرد و پس از آن با نظر کمک خود آن را قبول نکرد و متاسفانه در خصوص داوري هم نمي توانيم صحبت کنيم.

  کي روش در ادامه گفت: در صحنه پنالتي کويت، ما مي دانستيم که بازيکن شماره هفت سرعتي است و بازيکنان ما با تجربه خود بايد اين بازيکن را به صورت منطقه اي کنترل مي کردند، اما اين اتفاق نيافتاد و داور مسابقه پنالتي اعلام کرد. در واقع همان چيزي که ما پيش بيني مي کرديم، شد و در ضد حمله و از روي نقطه پنالتي گل دريافت کرديم.

  وي در پايان گفت: بازيکنان کويت انگيزه خوبي داشتند و حتي بعد از دريافت گل هم تلاش کردند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.