• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » پيام تبريک نوروزي کي‌روش به مردم ایران
  کد خبر : 1771393

  ما به عنوان يک خانواده بزرگ فوتبالي در کنار هم خواهيم بود

  پيام تبريک نوروزي کي‌روش به مردم ایران

  ديگر زماني‌ براي عذر و بهانه، توجيه و يا راه گريز باقي‌ نمانده است. همين جا و همين حالا زمان آن است که ما بتوانيم به تمامي اهداف خود برسيم، و يا همه چيز را از دست بدهيم. ما راه ديگري نداريم و اکنون زمان آن است که فوتبال ايران اين مسئوليت را بپذيرد

  پيام تبريک نوروزي کي‌روش به مردم ایران Reviewed by Aryan on Mar 18Rating:

   کی روش

  کارلوس کي‌روش پس از لغو مصاحبه‌اي که با ايسنا، فارس و خبرآنلاين داشت، با انتشار بيانيه‌اي عيد نوروز را به ملت ايران تبريک گفت و براي تيم ملي فوتبال آرزوي موفقيت و درخواست حمايت کرد. در اين بيانيه آمده است:

  در حالي‌ که ?? ميليون جمعيت ايران در حال جشن گرفتن سال نو هستند، تيم ملي‌ ما با تمامي تمرکز و تعهد، در حال آماده سازي براي ‌ديدار آينده‌ي خود که مقابل کويت و خارج از خانه مي‌باشد است. با در نظر گرفتن دو هدف بزرگ، ما کاملا از وظايفي که براي اين مسابقه پيش رو خواهيم داشت مطلع هستيم. بازيهاي مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا و همينطور اين بازي فرصت مناسب ديگري خواهد بود براي ضمانت اينکه بتوانيم گامي ديگر در راه آماده سازي جام جهاني‌ برداريم.

  ما به عنوان يک خانواده بزرگ فوتبالي در کنار هم خواهيم بود و از وظايفي که نسبت به هوادران تيم ملي‌ داريم آگاه هستيم. هر مانعي که سر راه ما قرار داشته باشد، با تمامي سختيهاي پيش رو، نمي‌تواند تمرکز ما را براي رسيدن به هدف مشترکي که داريم بر هم زند و آن نيز روياي صعود به جام جهاني‌ است که خواسته تمامي ايرانيان است.

  به نمايندگي‌ از تيم ملي‌، آرزوي سلامتي‌ و موفقيت روز افزون را براي تک تک ايرانيان در تمامي نقاط دنيا را خواهانم، و همچنين اميدوارم که اين رويا به حقيقت بپيوندد و ما در جام جهاني برزيل حضور داشته باشيم.

  به عقيده? من فوتبال ايران بزرگترين چالش کوتاه مدت خود در زمان معاصر را پيش رو دارد: صعود به جام جهاني‌. ديگر زماني‌ براي عذر و بهانه، توجيه و يا راه گريز باقي‌ نمانده است. همين جا و همين حالا زمان آن است که ما بتوانيم به تمامي اهداف خود برسيم، و يا همه چيز را از دست بدهيم. ما راه ديگري نداريم و اکنون زمان آن است که فوتبال ايران اين مسئوليت را بپذيرد، و اين شامل مسئولين، مربيان و همينطور بازيکنان ميشود. اکنون زمان اين است که در کنار هم بايستيم، متحد باشيم، ايمان و باور داشته باشيم که تنها راه موفقيت در مقابل اين چالش بزرگ اين است که ما همگي‌ در کنار هم باشيم، از يکديگر براي رسيدن به يک هدف، يک رويا حمايت کنيم: حضور درجام جهاني برزيل ????.

  تيم ملي‌ بار ديگر مي‌خواهد که سپاسگزار حمايت و عشق‌و علاقه? تمامي هوادارن خود در سر تا سر دنيا باشد و همينطور دوباره تعهد کامل خود را براي رسيدن به هدف و روياي مشترکمان که حضور در جام جهاني‌ مي‌باشد را اعلام مي‌داريم.

  با آرزوي سالي‌ سرشار از سلامتي‌، سعادت و آرامش را براي تمامي ملت ايران.

  منبع: سایت نود
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.