• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی , مطالب برگزیده سایت » پیرمرد را با فتوشاپ به جای مادر چاوز گذاشتند! (+عکس)
  کد خبر : 1766206

  دست دروغگو ها رو شد !

  پیرمرد را با فتوشاپ به جای مادر چاوز گذاشتند! (+عکس)

  پیرمرد را با فتوشاپ به جای مادر چاوز گذاشتند! (+عکس) Reviewed by Aryan on Mar 10Rating: در عکس محمود احمدی نژاد و مادر هوگو چاوز ، که در آن ، دستان احمدی نژاد در میان دست های مادر چاوز است ، موجی از انتقادات علیه رئیس جمهور اصولگرای ایران به راه افتاد که چرا نه…

  پیرمرد را با فتوشاپ به جای مادر چاوز گذاشتند! (+عکس) Reviewed by Aryan on Mar 10Rating:

  در عکس محمود احمدی نژاد و مادر هوگو چاوز ، که در آن ، دستان احمدی نژاد در میان دست های مادر چاوز است ، موجی از انتقادات علیه رئیس جمهور اصولگرای ایران به راه افتاد که چرا نه قواعد شرع را رعایت نکرده و نه ، مقررات دیپلماتیک کشور را ؟!

  به گزارش عصرخبر، واکنش حامیان دولت به انتشار این عکس ، چند مرحله ای بود:

  1 – ابتدا سعی کردند در تماس با رسانه های داخلی ، عکس را حذف و از انتشار آن جلوگیری کنند. با این حال ، آنها دیر جنبیدند و عکس ، در کل رسانه ها منتشر شد.

  2 – سپس در صدد توجیه برآمدند. شبکه ایران در این باره نوشت که احمدی نژاد مانند مردم شرق آسیا ، دستانش را به هم فشرده بود ولی شگردش کارگر نیفتاد و مادر چاوز دستانش را به دور دستان احمدی نژاد گره زد.

  3 – متعاقب این اقدامات ، مقامات دولتی ، کل ماجرا را منکر شدند. در همین باره ، صالحی وزیر خارجه ، گفت که اصلاً چنین چیزی وجود نداشت و میرتاج الدینی ، معاون رئیس جمهور هم مدعی شد که عکس را تغییر داده اند! با این حال ، میرتاج الدینی ، متعاقب این تکذیب ، واقعیت را گفت: از آنجایی که بنده و دکتر صالحی شاهد ماجرا بودیم، رئیس جمهور طبق معمول دست های خود را در مقابل هم فشرد و به عرض تسلیت به مادر چاوز پرداخت، اما به دلیل اینکه حال مادر چاوز دگرگون شده بود، با ابراز تأثر شدید ناگهان دستان خود را بر دست رئیس جمهور گذاشت اما احمدی نژاد دست‌هایش را می‌کشید. (شبکه دولتی ایران)

  4 – اما با مزه ترین روشی که به کار بردند ، فتوشاپ عکس “احمدی نژاد و مادر چاوز” بود ؛ بدین شکل که با فتوشاپ ، عکس یک پیرمرد را جایگزین عکس مادر چاوز کردند و با ارسال آن به رسانه ها ، مدعی شدند که اصل عکس ، “احمدی نژاد و پیرمرد” بوده و عکس “احمدی نژاد و مادر چاوز” فتوشاپی بوده است!

  این در حالی است که اندک تأملی مشخص می کند که کدام عکس جعلی و کدام اصلی است:

  الف – عکس احمدی نژاد و مادر چاوز را رسانه های معتبر جهان ، از رویترز گرفته تا فرانس پرس و حتی رسانه های ونزوئلا ، منتشر شده است. این یک اصل بدیهی رسانه ای است که هیچگاه خبرگزاری های معتبر جهان ، عکس فتوشاپی منتشر نمی کنند.
  اگر عکس ، فتوشاپ بوده ، باید به فتوشاپ کار آن ، جایزه ویژه داد که توانسته است یک عکس فتوشاپ را به همه رسانه های جهان ، با آن همه “کارشناس فنی عکس” ، قالب کند!

  ب – عکس احمدی نژاد و پیرمرد ، تا کنون در جایی دیده نشده است. این چه عکسی بوده که ناگهان امروز صبح پدیدار شده است؟! معلوم است که عکس ، جدید الاحداث(!) است.

  ج – احمدی نژاد در مراسم چاوز ، کت مشکی ، پیراهن روشن با خطوط آبی و مهم تر از همه ، آن شال سیاه را بر گردن داشت. در عکس پیرمرد نیز همان لباس ها را می بینید. لذا عکس پیرمرد فتوشاپ است. نگاهی به عکس های دیگر احمدی نژاد در مراسم چاوز بیندازید ، خواهید دید که لباس های احمدی نژاد همین است.

  د – این چگونه فتوشاپی است که عکس اصلی ، کیفیت پایین تری از عکس فرعی دارد؟ به عکس ها نگاه کنید: عکس احمدی نژاد و مادر چاوز ، کیفیت حرفه ای دارد ولی عکس پیرمرد ، کیفیتی نازل و دست دوم دارد.

  ه – در عکس پیرمرد ، شکل لب های پیرمرد را ببینید! او دارد هوا را می بوسد؟!

  جالب این که فتوشاپ کاران، در توضیح ادعای خود ، می گویند: نگاه کنید ، عکس ها عین هم هستند!
  البته ، آنها درست می گویند؛ عکس ها عین همند ولی عکس اصلی همان عکس احمدی نژاد و مادر چاوز است و عکس جعلی ، تصویر پیرمرد است.

  روش دولتی ها در مهندسی معکوس عکس احمدی نژاد و فتوشاپ جلوه دادن یک عکس معتبر جهانی ، هر چند می تواند ساده لوحان را فریب دهد ولی کارشناسان و اهل نظر را هرگز.

  دولتی ها اگر راست می گویند ، هر دو عکس را به کارشناسی بدهند تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.

  برای دیدن اندازه واقعی عکس بر روی تصویر زیر کلیک کنید

  احمدی نژاد و مادر چاوز

  منبع: عصر ایران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱۶)  • حسين

   اوضاع مملكت خراب تر ازاونه كه بخوايين به اين عكس گير بدين
   در ضمن اگه به حالت دست اقاياحمدي نژاد نگاه كنيد ميبينيدكه او به حالت هميشگي ميخواسته سلام شرعي داشته باشه كه مادر چاوز خودشو انداخته روش و اقاي احمدي نژاد هم گريه اش گرفت
   دور از انسانيت كه خودشو عقب بكشه
   واقعا از شما انتظار نداشتم كه از هر فرستي براي خراب كردن چهره ايشان استفاده ميكنيد

  • jafar

   افرادی که در دوران خاتمی از فرط فشار غیرت دینی کفن به تن به خیابان می آمدند باز نشسته شده اند؟

  • اسحاق

   سلام
   صادقانه بگم از سایت ایران ویج انتظار نداشتم اینقدر بدبینانه وساده به قضایا بنگرد…
   آخه مگه دولت میاد عکس البراده ای (؟؟؟دقیق نمیدونم!!!) رو بندازه تو عکس بعد بگه اصلش اینه؟؟!! نه دولت اینقدر بیکار و ساده ست که این کارو بکنه و نه مردم !!! این کار یه فرد کاملا بیکار و صرفا جهت تفریح یا تخریب است…
   دیگه این معنی نداره که اینقدر دلیل بیاری که این عکس چیه و اون چیه!!!

   چرا ایران ویج اینطوری شده؟
   تو یه مطلب دیگه
   http://www.iranvij.ir/%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%D8%B4%D8%B9%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C.html
   خیلی راحت و فارغ از اندک اطلاعات تخصصی و صحبت علمی به نقد میپردازین و از اون راحت تر به رئیس جمهور توهین می کنید!!!
   من هم از عملکرد دولت راضی نیستم , قیمت ماشین هم اصلا نمی تونم قبول کتم ، همه ی مشکلات رو هم میبینم…اما هیچوقت بعنوان یه ایرانی نمی پسندم که به این شکل ، بخواید اوضاع مملکت رو به ملت نشون بدید. امیدوارم به تک تک پست هاتون دوباره نگاه بندازید و با دید و تگرش و خواست ایران آبادتر ، وارد تحلیل اخبار و پخش اون بشید.
   باتشکر

   • احمدنیا

    با درود پیرامون نقد خودروسازی لازم نیست ما زیاد بد بین باشیم حال روز امروز مردم گواه همه چیز است و ایران ویج به هیچ وجه به اقای احمدی نژاد توهین نکرده و نمیکنیم فقط نقدی کوتاه بیش نبوده دوست عزیز

    نوروز بر شما مبارک جناب اسحاق عزیز

  • محقق

   سلام.در عکسی که مادر هوگو چاوز با ایشان داشتند مادر چاوز دو عدد گوشواره داشتند که در این عکس خبری از گوشواره نیستو این خود نشان از واقعی نبودن این عکس می باشد.در عکس مادر چاوز به همراه فرزند مادر چهرهای سبزه داشته و در این عکس چهرهای روشن وخود گواه فتو شاب بودن تصویر است

  • رضا

   همدردی کرده دیگه آدم که نکشته بابا… تمامش کنید تحجر فکری هم حدی دارد!

  • آشنا

   بذاريد هركي ميخاد هر غلطي توي مملكت بكنه چيكار داريد خيلي هنر داريد به اين مقامات مسئول بفهمونيد خودتونيد ميخاين سر مردم را به اين حرف و حديثاي بيخودي گرم كنيد بعد خودتون توي مملكت اخ كنيد كسي هم نفهمه
   با عرض معذرت

  • علی

   ای خبرگزاری … دقیقا بخش وسیعی منهای سهام بگیران مزد بگیران وسیب زمینی بگیران از ملت بزرگ ایران در سال 88 به همین موضوعات اعتراض کردند که دستگر شکنجه و کشته شدند حال اگر شما شرف و وجدان دارید باید به ارتباط این و آن بپردازید و رسالت خبر نگاری را انجام دهید نه آنکه به نام چیزی با نام تهو آور مصلحت فقط در پی ماست مالی مسایل بوده وبخواهید تز یینات سناریو آتی که همان به اصطلاح انتخابات باشد را فراهم کنید این روزها میگذرد وهمه ما باید در محکمه ای پاسخ گو باشیم که حاکم آن همه چیز را میداند وتوصیه از کسی ویا جایی نمی پزیرد اگر در پای منبر ها چیزی شنیده و به آن دل خوش کردی باید بگویم باش تا ببینیم.

  • محسن

   جالب اینجاست که تو عکس فتوشاپی یه بینی اضافه و بر عکس خلقت آدمیزاد هم هست که معلوم نیست مال کیه !!!!!!!!!!!!!!!!

  • ebi

   قشنگ معلومه عكس پيرمرده فتوشاپه

  • سهند

   اقا دوست داشته بغل کنه.راست میگن برن بغل کنن.مثل اون یارو نیست که بره برزیل زیر ابی بغل کنه.نه مجلس رقصی بوده نه شادی .یه مجلس خاکسپاری بوده .هرکی تو این موقعیت باشه همین کارو میکنه.حالا هی به این بدبخت گیر بدین.برین گند کاریهای خودتون رو درست کنین.یه زره به فکر مردم باشین .تا حالا هر چی توسر ما زدین دیگه بستونه.از مدیر سایت هم عذر میخوام.
   (با سپاس)

  • مهدی

   مگه از علی مطهری عالم دینی بهتری نداریم که ایشون بجای همه علما حرف میزنه و زودتر از بقیه جنجال راه میندازه وقتی خاتمی دختر و پسرا رو تو خیابونا و میتینگها به رقص و آواز و …….. تشویق و ترغیب میکرد ود رمیان آنها به دنبال رای برای هم پالکیش موسوی و کروبی میگشت و حتی از براءت از عبدالمالک ریگی هم از ترس ریزش رای خوداری میکرد
   آنزمان این آقایان کجا بودند که از نداشتن سوژه و اینکه حرفی برای زدن و اظهار وجود نداشته باشند دنبال بزرگ کردن و زیر زره بین نشان میدهند مشکلات مملکت جدا از سوء مدیریت که هست حتما از سوء استفاده گران و سود جویان برای مکیدن هر چه بیشتر خون هموطنانشان و در راستای اهداف دشمنان این ملت ناشی میشود
   چه کسی بقول ایشان با فتوشاپ عکس را تغییر داده آیا مشخص هست یا فقط بخاطر اینکه سوژه باشد قلمزنی میکنند

  • مهدیه

   بازم حرف…بازم حاشیه الکی…بازم یه حواس پرت کن دیگه!!بابا! ملت!! به پیر به پیغمبر اصلا اهمیتی نداره این کارا…چه مادر چاوز چه معلم کلاس اولش چه مادر شهید چه آنجلینا جولی!!! اصلا بیاد منو بغل کنه! به خدا داریم زیر فشار گرونی و تحریم له میشیم! کارای مهمتری هست که باید واسه بهتر شدن زندگیمون انجام بشه….گندای بزرگتری زدن که باید جمعشون کنن…حالا هی بیایم گیر بدیم چرا اینو بغل کرده چرا اونو بغل کرده!!!!

  • امیر

   یه بنده خدایی حالا یک کاری کرده هی بگین فتوشاپه کار خراب کنین . شاید موقعت طوری بوده که نم تونسته رد کنه | با پخش کردن این جور چیزا کار بدتر میشه راستی این عکس اصلیه چرا پیرمرده لباش حالت بوسیدن داره فکر کنم طراحش زیاد حرفه ای نبوده . شاده و پیروز باشید …

   • نام...

    راستی یادم رفت بگم همون اولین عکس اصلیه چون من تا حالا 1000 نفرو تو بغل ایشون تو همین منظره دیدم.

    • امیر

     همون اولین عکس اصلیه چون من تا حالا ۱۰۰۰ نفرو تو بغل ایشون تو همین منظره دیدم.

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.