• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » شاكي با افشای رازش توسط متهم، خودكشي كرد
  کد خبر : 1760793

  زن جوان با خوردن اسيد به زندگي خود پايان داد

  شاكي با افشای رازش توسط متهم، خودكشي كرد

  شاكي با افشای رازش توسط متهم، خودكشي كرد Reviewed by Aryan♥ on Mar 4Rating: سرهنگ داوود عبدالمالكي در تشريح اين پرونده به شناسايي و دستگيري فردي شرور معروف به وحيد سيچان اشاره كرد كه عامل اذيت و آزار اين زن جوان بوده است. ماجراي اذيت و آزار اين زن به يك ماه و نيم پيش…

  شاكي با افشای رازش توسط متهم، خودكشي كرد Reviewed by Aryan♥ on Mar 4Rating:

  سرهنگ داوود عبدالمالكي در تشريح اين پرونده به شناسايي و دستگيري فردي شرور معروف به وحيد سيچان اشاره كرد كه عامل اذيت و آزار اين زن جوان بوده است. ماجراي اذيت و آزار اين زن به يك ماه و نيم پيش برمي گردد كه زن و مردجواني به دادگاه مراجعه كرده و شكايتي را عليه فردي به نام وحيد مطرح كردند. با دستور قاضي پرونده تحقيق از اين زن و مرد در دستور كار كارآگاهان پليس شهرستان بهارستان قرار گرفت و تيم جنايي اين شهرستان دريافت فردي كه از او شكايت شده همان شرور معروف منطقه است.
     
  وحيد 24 ساله معروف به وحيد سيچان و به گفته سرهنگ عبدالمالكي فرمانده انتظامي شهرستان بهارستان يكي از معروف ترين اشرار اين شهرستان بوده است. زن جوان در شكايت خود مدعي شده بود كه زماني كه در محل كارش در يك كارگاه مشغول به كار بوده چند مرد وارد آنجا شده و او را مقابل چشمان صاحب كارش مورد اذيت و آزار قرار دادند. اين زن وقتي به همراه شوهرش در حال طرح شكايت از وحيد سيچان بود هرگز تصور نمي كرد طرح اين شكايت به برملاشدن و يك رسوايي بينجامد كه زندگي اش را نابود كند.

  به گفته سرهنگ عبدالمالكي با طرح اين شكايت عمليات دستگيري وحيد سيچان و اعضاي گروهش در دستور كار ماموران آگاهي اين شهرستان قرار گرفت و آنها موفق شدند در عرض چند روز وي را دستگير و به اداره آگاهي منتقل كنند.

  فرمانده پليس شهرستان بهارستان همچنين گفت: زماني كه وحيد سيچان به اداره آگاهي منتقل شد در بازجويي ها عنوان كرد كه زن جوان با مرد صاحب كارش رابطه نامشروع داشته و او براي اينكه از آنها باج و حق سكوت بگيرد وي را مورد اذيت و آزار قرار داده است. در تحقيقات مشخص شد كه وحيد سيچان تبهكاري هاي مختلفي كرده است. تبهكاري هاي اين فرد سبب شده بود مردم بهارستان نگران باشند به همين دليل قاضي پرونده مجاب شد تا دستور گرداندن متهم در محل را صادر كند.
     
  فرمانده انتظامي شهرستان بهارستان همچنين تصريح كرد: پس از اعترافات وحيد سيچان و به دستور قاضي پرونده، وي به همراه چند تن ديگر از افراد شرور منطقه و مرتضي و رضا دو نفر ديگري كه آن روز زن جوان را مورد اذيت و آزار قرار داده بودند در ميدان نماز بهارستان چرخانيده شدند و پس از آن براي طي دوران محكوميت به زندان منتقل شدند.
     
  اما اين همه ماجرا نبود. چند روز بعد از بر ملاشدن اين رسوايي و زماني كه شوهر زن جوان قصد طلاق دادن او را داشت زن جوان با خوردن اسيد به زندگي خود پايان داد. همزمان با اعلام خودكشي اين زن همسرش نيز قصد داشت به همين شيوه به زندگي اش پايان دهد با اين حال پزشكان موفق شدند او را از خطر مرگ نجات دهند.
     
  به گفته سرهنگ داوود عبدالمالكي، مرتضي، رضا و وحيد سيچان در حال حاضر در زندان رجايي شهر كرج مدت حبس خود را مي گذرانند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.