• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » عکسی که جهان را تکان داد
  کد خبر : 1759803

  این عکس خشم و انزجار افکارعمومی جهان را برانگیخت

  عکسی که جهان را تکان داد

  عکسی که جهان را تکان دادReviewed by Aryan♥ on Mar 4Rating: نظامی صهیونیستی با انتشار عکسی از یک کودک فلسطینی که هدف تیراندازی مخفیانه قرارگرفته، خشم و انزجار افکارعمومی جهان را برانگیخت. چندی است که جنایتها و قساوتهای نظامیان صهیونیستی نسبت به فلسطینیان ، پیش از انکه دوربین گزارشگران عرب آنها را ثبت کند توسط خود نظامیان متعصب این رژیم…

  عکسی که جهان را تکان دادReviewed by Aryan♥ on Mar 4Rating:
  نظامی صهیونیستی با انتشار عکسی از یک کودک فلسطینی که هدف تیراندازی مخفیانه قرارگرفته، خشم و انزجار افکارعمومی جهان را برانگیخت.

  چندی است که جنایتها و قساوتهای نظامیان صهیونیستی نسبت به فلسطینیان ، پیش از انکه دوربین گزارشگران عرب آنها را ثبت کند توسط خود نظامیان متعصب این رژیم به رسانه ها درز می کند. این گروه از سربازان و افسران صهیونیستی اغلب با انگیزه های انتقام جویانه یا رعب آفرینی از صحنه های خشونت ورزی خویش عکس و فیلم گرفته و در معرض دید جهانیان قرار می دهند، شیوه ای که در دوران 65 سال گذشته از آن برای فراری دادن صاحبان اصلی اراضی فلسطین استفاده شایان شده است.

  به گزارش گروه بین الملل شبکه ایران،حال مور اوستراوسکی نظامی اسرائیلی با گذاشتن عکسی از کودک فلسطینی که هدف تیراندازی مخفیانه قرارگرفته  خشم و انزجار مردم جهان را برانگیخته است.
  این عکس که در مدت زمان کوتاهی در سطح گسترده در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، نشان می دهد که یک پسر فلسطینی از پشت سر و بدون آنکه خود بداند هدف تک تیرانداز اسرائیلی قرار گرفته است.
  تصویر حاضر در نشان دادن عمق خشونت ورزی و بی رحمی پرورش یافتگان مکتب صهیون و نیز ابعاد مظلومیت فرزندان فلسطینی آن اندازه گویا است که بی نیاز از توصیف است

  image634968646008406875نظامی اسرائیلی که با انتشار این عکس در ابعاد جهانی در مخمصه بزرگ گرفتار شده ، ادعا کرده عکس را از طریق اینترنت پیدا کرده و روی شبکه های اجتماعی گذاشته است اما نوگا تارنوپولسکی سخنگوی نیروهای نظامی و ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد نسخه اصلی این عکس در آرشیو ارتش اسرائیل بوده و این سربازدر واقع  عکس محرمانه تشکیلات نظامی  را بدون اجازه منتشر کرده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • امیرحسین

   لعنت بر همشون

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.