• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » تنبیه سیگاری‌ها در دانشگاه
  کد خبر : 1759661

  اختصاص بودجه یک میلیارد تومانی برای مقابله با اعتیاد در دانشگاهها

  تنبیه سیگاری‌ها در دانشگاه

  تنبیه سیگاری‌ها در دانشگاهReviewed by Aryan♥ on Mar 3Rating: مدیر کل فرهنگی وزارت علوم با اشاره به اختصاص بودجه یک میلیارد تومانی برای مقابله با اعتیاد در دانشگاهها از پیگیریها برای تنظیم درس آشنایی با آسیبهای مواد مخدر خبر داد. به گزارش ایران ویج به نقل از افکارنیوز، جلیل دارا امروز در اختتامیه جشنواره دانشگاه…

  تنبیه سیگاری‌ها در دانشگاهReviewed by Aryan♥ on Mar 3Rating:
  مدیر کل فرهنگی وزارت علوم با اشاره به اختصاص بودجه یک میلیارد تومانی برای مقابله با اعتیاد در دانشگاهها از پیگیریها برای تنظیم درس آشنایی با آسیبهای مواد مخدر خبر داد.

  به گزارش ایران ویج به نقل از افکارنیوز، جلیل دارا امروز در اختتامیه جشنواره دانشگاه پاک از برگزاری ۶۰۰ کارگاه آموزشی مرتبط با مواد مخدر در سال گذشته اشاره کرد و گفت: طی سال تحصیلی جاری، بر برگزاری دو هزار و ۲۰۰ کارگاه در دانشگاه ها با موضوع اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر تاکید کردیم که از آبان ماه تاکنون ۳۰۰ کارگاه تشکیل شد.

  مدیرکل امور فرهنگی وزارت علوم، بودجه مصرف شده در بخش مقابله و پیشگیری از مصرف مواد مخدر در دانشگاه ها طی سال گذشته را ۷۰۰ میلیون تومان و بودجه امسال را یک میلیارد تومان اعلام کرد.

  به گفته این مقام مسئول وزارت علوم، اداره کل فرهنگی این وزارتخانه در صدد ارائه درس آشنایی دانشجویان با آسیبهای مواد مخدر است.

  دارا همچنین با اشاره به آیین نامه انضباطی دانشگاهها که در حال بازنگری است، گفت: در این آیین نامه اداره کل امور فرهنگی تاکید کرد که حتی استعمال سیگار میان دانشجویان هم باید جز موارد تنبیهی قرار گیرد.

  وی اقدامات تنبیهی لحاظ شده را نه تنها در خصوص دانشجویان بلکه برای استادان و کارکنان هم لازم الاجرا دانست.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.