• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » خسارت يک ميليون پوندي بيمه به مستر بين
  کد خبر : 1758021

  شرکت بيمه انگلستان نزديک به يک ميليون پوند به خودروي آسيب ديده مستر بين خسارت مي دهد.

  خسارت يک ميليون پوندي بيمه به مستر بين

  خسارت يک ميليون پوندي بيمه به مستر بينReviewed by Aryan♥ on Mar 3Rating: شرکت بيمه خودرو در انگلستان نزديک به يک ميليون پوند به خودروي آسيب ديده مستر بين، هنرپيشه معروف نقش هاي کمدي خسارت مي دهد. به گزارش ایران ویج خودروي سوپرلوکس روان اتکينسن خالق نقش مستر بين يک مک لارن F1 است که…

  خسارت يک ميليون پوندي بيمه به مستر بينReviewed by Aryan♥ on Mar 3Rating:

  شرکت بيمه خودرو در انگلستان نزديک به يک ميليون پوند به خودروي آسيب ديده مستر بين، هنرپيشه معروف نقش هاي کمدي خسارت مي دهد.

  OnlineNewsImage.aspx

  به گزارش ایران ویج خودروي سوپرلوکس روان اتکينسن خالق نقش مستر بين يک مک لارن F1 است که به خاطر تصادف، 910 هزار پوند حق بيمه به آن تعلق گرفته است.

   
  البته تصادف اين خودرو در سال 2011 اتفاق افتاده و مستر بين از از ناحيه شانه دچار آسيب ديدگي هم شده است. البته دليل اين زمان طولاني براي مشخص شدن رقم بيمه اين است که حداقل يک سال زمان صرف شده تا اين خودرو توسط تکنسين هاي متخصص تعمير شود.
   
  بعد از آن که تعميرات انجام شد، صورت حساب تعمير 910 هزار پوند ذکر شده که شرکت بيمه بايد آن را بپردازد. جالب اين جا است که مستر بين اين خودرو را در سال 1997 با قيمت 640 هزار دلار خريداري کرده است.
  به گزارش پرشين خودرو، قيمت کنوني يک مک لارن F1 حدود 3.5 ميليون پوند است. از اين خودرو فقط 64 دستگاه توليد شده است.
  910 هزار پوند بالاترين رقم خسارتي است که تاکنون در زمينه بيمه خودرو در بريتانيا به ثبت رسيده است. مقام دوم بالاترين رقم بيمه خودرو در بريتانيا حتي يک سوم اين مبلغ هم نيست.
   
  اتکينسن قبل از بروز تصادف سرعت خود را به 240 مايل بر ساعت (معادل 380 کيلومتر بر ساعت) رسانده بوده است اما چون بخشي از جاده لغزنده بود، کنترل خودرو را از دست داد و با يک درخت برخورد کرد. موتور 6.1 ليتري اين خودرو از بدنه جدا و به 20 متر دورتر از خودرو پرتاب شد.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.