• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » آخرین خبرها از اغتشاش در اصفهان و افراد دستگیر شده
  کد خبر : 1756839

  آخرین خبرها از اغتشاش در اصفهان و افراد دستگیر شده

  آخرین خبرها از اغتشاش در اصفهان و افراد دستگیر شدهReviewed by Aryan♥ on Mar 2Rating: شب جمعه ساعت ۱۸ عده ای از کشاورزان شرق اصفهان در پی کمبود آب کشاورزی در فلکه خوراسگان شهر خوراسگان تجمع کردند تا اعتراض خود را به گوش مسئولین برسانند.   سایت سپاه اصفهان خبر داد : متاسفانه عده ای…

  آخرین خبرها از اغتشاش در اصفهان و افراد دستگیر شدهReviewed by Aryan♥ on Mar 2Rating:

  IMG09531621

  شب جمعه ساعت ۱۸ عده ای از کشاورزان شرق اصفهان در پی کمبود آب کشاورزی در فلکه خوراسگان شهر خوراسگان تجمع کردند تا اعتراض خود را به گوش مسئولین برسانند.

   

  سایت سپاه اصفهان خبر داد : متاسفانه عده ای از افراد سودجو و فریب خورده با رویت تجمع کشاورزان به قصد ایجاد آشوب به این تجمع ورود پیداکردن و تحصن آرام کشاورزان را تبدیل به اغتشاش کردند. شب گذشته این افراد سودجو و فریب خورده با اخلال در نظم عمومی، آسیب به حوزه علمیه و یکی از ردههای نیروی مقاومت بسیج ، آسیبب به ماشین ها و اموال مردم شب نا آرامی را برای مردم شهر خوراسگان و کشاورزان رغم زدند.

   

  این افراد سودجو متاسفانه اعتراض به حق و آرام کشاورزان شرق اصفهان بر هم زدند و بر خلاف میل کشاورزان در شهر خوراسگان آشوب به وجود آوردند. به نقل از منابع آگاه امنیتی امروز صبح دو نفر از این افراد سودجو توسط نهادهای امنیتی دستگیر شدند. این دونفر به نام ا.ح که با هم برادر هستند از ساکنین غرب شهر اصفهان هستند و هیچ گونه ارتباطی را با کشاورزان ندارند و تنها به منزله ی ایجاد آشوب و آسیب به اموال عمومی به این تجمع اضافه شدند.

   

  کشاورزان شرق اصفهان خیلی وقت است که در حال اعتراض به وضع شان هستند اما هیچ راه حل و کمک دائمی را از هیچ یک از مسئولین شهرستانی ، استانی و کشوری در یافت نکرده اند. اما امروز مردم و کشاورزان شهر خوراسگان برای اینکه اعلام کنند که فقط عده ای از افراد فریب خورده موجب وقایع شب گذشته شدند و باری دگر پایبندیشان را بر آرمان های انقلاب نشان دهند بیانیه ای را صادر کردند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.