• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار سینمای ایران » ‌قرار داد نمایش چهار فیلم نوروز 92 ثبت شد؛ اکران «قاعده تصادف» نامشخص ماند
  کد خبر : 1754755

  ‌قرار داد نمایش چهار فیلم نوروز 92 ثبت شد؛ اکران «قاعده تصادف» نامشخص ماند

  ‌قرار داد نمایش چهار فیلم نوروز 92 ثبت شد؛ اکران «قاعده تصادف» نامشخص ماندReviewed by Farnaz on Feb 28Rating: وضعیت اکران نوروزی آن طور هم که به نظر می رسد روبراه نیست؛ در حالیکه از هفته قبل 5 فیلم سینماهای سرگروه مشخص شده بود و پیش بینی می شد امسال بر خلاف سالهای گذشته ترکیب…

  ‌قرار داد نمایش چهار فیلم نوروز 92 ثبت شد؛ اکران «قاعده تصادف» نامشخص ماندReviewed by Farnaz on Feb 28Rating:

  وضعیت اکران نوروزی آن طور هم که به نظر می رسد روبراه نیست؛ در حالیکه از هفته قبل 5 فیلم سینماهای سرگروه مشخص شده بود و پیش بینی می شد امسال بر خلاف سالهای گذشته ترکیب اکران نوروزی زودتر از همیشه مشخص شود اما در فاصله کمتر از سه هفته تا پایان سال هنوز وضعیت یکی از گروه های سینمایی مشخص نیست. اعضای حاضر در جلسه ای که هفته قبل در وزارت ارشاد برگزار شد از بین گزینه های موجود، برای اکران 5 فیلم به توافق رسیدند.

  سینما
  5 فیلمی که تنها سینما های سرگروه شان مشخص نشده بود و قرار بود این هفته قرار دادشان ثبت شود. با این تفاسیر دو روز قبل فقط قرار داد اکران 4 فیلم در شورای صنفی نمایش ثبت شد. «حوض نقاشی» در گروه آزادی، «رسوایی» در گروه آفریقا، «تهران 1500» در گروه استقلال و «رژیم طلایی» در گروه عصرجدید 4 فیلمی بودند که اکران شان را برای نوروز 92 قطعی کردند. در این بین تنها می ماند سینما قدس که هنوز وضعیت اکران آینده اش مشخص نشده است. ظاهرا رامین نصیری مدیر این سینما از چینش این 5 فیلم ناراضی است و به همین دلیل حاضر نشده قرارداد اکران «قاعده تصادف» را در سینمایش ثبت کند.
  شنیده شده او به دلیل قول و قرار های قبلی با فیلمیران قصد داشته فیلم «رسوایی» را در سینما قدس اکران کند اما با ثبت قرارداد فیلم ده نمکی در گروه آفریقا و قطعی شدن اکران بقیه فیلم ها در دیگر سرگروه ها رامین نصیری تمایلی به اکران فیلم بهنام بهزادی ندارد. گفته می شود هدایت فیلم ابتدا برای اکران «قاعده تصادف» در گروه استقلال با حوزه هنری وارد مذاکره شده بود اما این سازمان و شهرداری ترجیح دادند فیلم های خودشان (حوض نقاشی و تهران 1500) را اکران کنند و با توجه به اینکه مالکان سینما عصرجدید تهیه کنندگان فیلم «ژریم طلایی» هستند عملا تنها دو گروه سینمایی برای تولیدات مستقل باقی مانده که از بین آنها وضعیت اکران «قاعده تصادف» هنوز نا مشخص است.

  ظاهرا فیلم «ملکه» گزینه اصلی سینما قدس برای اکران نوروزی است و احتمال اکران آن در کنار بقیه فیلم ها افزایش پیدا کرده است. «ملکه» ابتدا قرار بود فصل پائیز در گروه آزادی اکران شود اما پخش کننده در نهایت قید اکران فیلم در آن فصل از سال را زد تا اکران بهتری نصیبش شود. به غیر از «ملکه» چند فیلم دیگر نیز برای اکران در گروه قدس پیش قدم شدند که هنوز شورای صنفی و مدیر سینما قدس تصمیم نهایی را نگرفته اند. قرار است طی روزهای آینده وضعیت فیلم آینده گروه قدس مشخص شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.