• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » انتقاد احمدی‌نژاد از کسانی که شعارهای دروغین و تفرقه افکن سر می‌دهند
  کد خبر : 1754139

  انتقاد احمدی‌نژاد از کسانی که شعارهای دروغین و تفرقه افکن سر می‌دهند

  انتقاد احمدی‌نژاد از کسانی که شعارهای دروغین و تفرقه افکن سر می‌دهند Reviewed by Farnaz on Feb 26Rating: رییس‌جمهور گفت: کسانی که شعارهای دروغین و تفرقه افکن سر می‌دهند خائن به ملت‌های منطقه و ارزش‌های انسانی هستند. در ادامه گزیده ای از اظهارات رئیس جمهور در مراسم افتتاح دو پروژه زیربنایی در استان فارس می…

  انتقاد احمدی‌نژاد از کسانی که شعارهای دروغین و تفرقه افکن سر می‌دهند Reviewed by Farnaz on Feb 26Rating:

  رییس‌جمهور گفت: کسانی که شعارهای دروغین و تفرقه افکن سر می‌دهند خائن به ملت‌های منطقه و ارزش‌های انسانی هستند.

  احمدی‌نژاد

  در ادامه گزیده ای از اظهارات رئیس جمهور در مراسم افتتاح دو پروژه زیربنایی در استان فارس می آید:

  • مستکبران به دنبال پنهان کردن خودخواهی‌های خود پشت این شعارهای دروغین می‌باشند. ملت‌های منطقه با هم برادر هستند و تا وقتی پای اجنبی به منطقه باز نشده بود هیچ مشکلی هم وجود نداشت و ناامنی همزمان با حضور بیگانگان در منطقه زاده شد.
  • امروز جریان‌های تندرو در برخی کشورهای منطقه وجود دارند که افراد خود را با ظاهر اسلامی و با شعار الله‌اکبر به مساجدی می‌فرستند که مردم در آنها در حال عبادت هستند تا در آن مساجد حمله انتحاری انجام دهند. وظیفه ما آن است که فرهنگی را در برابر این رفتارها ترویج کنیم که متعالی بوده و انسان‌ها را به کمال دعوت می‌کند.
  • سیاست قطعی جمهوری اسلامی برقراری روابط با تمام کشورها و ملت‌های مستقل دنیاست. در دنیا فقط با یک رژیمی که آنرا از اساس نامشروع دانسته و از نظر ما رسمیت ندارد و با یکی دیگر به خاطر زورگویی‌هایش رابطه نداریم اما اصل در مراودات بین‌المللی برای ایران به خصوص در منطقه خلیج فارس در برقراری روابط حسنه است.
  • ایران از چند هزار سال پیش با همکاری ملت‌های منطقه امنیت خلیج فارس را تامین کرده است. نام ایران با امنیت، دوستی، همکاری و عزت قرین است و امروز گسترش روابط ایران با همسایگان خود به خصوص در عرصه سرمایه‌گذاری‌های مشترک و مهرورزی برای ایران یک اصل است. برخی کشورهای منطقه به ظاهر ضد آمریکایی هستند اما دقیقا در خط آمریکا حرکت می‌کنند. هر کس به هر روشی بخواهد روابط دوستانه ایران با کشورهای منطقه را بر هم بزند در خط آمریکا حرکت کرده است. جمهوری اسلامی ایران در نقطه مقابل هیچ دولت و ملتی قرار ندارد و البته همه باید توجه داشته باشند که اختلاف افکنی‌ها به دشمنان ملت‌های منطقه فرصت می‌دهد تا به منطقه آمده و در امور این کشورها دخالت کنند. ایران بهترین ، صادق‌ترین و وفادارترین دوست ملت‌های منطقه است که هرگز به دنبال فریب و غارت هیچ کشور دیگری نبوده و مشتاق تعامل و دوستی با همه کشورها و ملت‌های منطقه است. 
  • امروز حرکتی از عمق جان ملت ایران برای رشد و پیشرفت در جریان است که گواه یک بیداری فطری عمیق بوده و کسانی که تاریخ این ملت را می شناسند نیک می‌دانند که اگر ملت ایران بال و پر بگشاید، ایران به سرعت به قدرت اول دنیا تبدیل شده و این موضوع همه معادلات سیاسی دنیا را تغییر خواهد داد.
  • سرمایه‌گذاری و پیشرفت نیازمند انرژی است. با بهره‌برداری از نیروگاه گازی حافظ ظرفیت تولید برق استان فارس به 4 برابر نیاز و مصرف فعلی این استان می‌رسد که معنای آن اینست که به اندازه 3 چهارم ظرفیت فعلی تولید برق در فارس فرصت سرمایه‌گذاری در استان وجود دارد.
  • تمام دعواهایی که امروز با ما دارند بر سر همین موضوع است چرا که همانطور که ملت ایران می‌داند بدخواهان این ملت نیز می‌دانند که مفهوم ساخته شدن ایران با مفهوم ساخته شدن دیگر کشورها تفاوت‌های زیادی دارد چرا که پیشرفت ایران به معنای خلق یک قدرت فرهنگی و سیاسی اثرگذار بر منطقه و جهان است که می‌تواند بر روی کل کره زمین امواج انسانی خلق کرده و مدل مدیریت جهان را تغییر دهد.
  • امروز کشورهای زیادی در دنیا برای پیشرفت تلاش می‌کنند و حتی سرعت رشد برخی از آنها از ما بیشتر است اما حساسیتی نسبت به پیشرفت آنها وجود ندارد. حساسیت‌های مستکبران به پیشرفت ایران نشات گرفته از سابقه تمدنی ، استعدادهای ذاتی و فرهنگ ، ایمان و مکتب حاکم بر ایران زمین است که پیگیر برقراری حکومتی علوی و مهدوی است که دنیا را تغییر خواهد داد.
  • این سخنان به معنای آن نیست که در ایران ضعف و اشکالی وجود ندارد، اتفاقاً برای ایران حتی یک مورد اشکال و ضعف هم زیاد است اما مسئله این است که بدخواهان به دنبال این مسائل نیستند و خودشان در پایین‌ترین رتبه‌های زشتی و بدکاری هستند و فقط می‌خواهند مانع پیشرفت ملت ایران شوند. وظیفه ما در مقابل این بدخواهی‌ها چیست؟ باید در نقطه مقابل دشمنی‌های بدخواهان ایستاده و برای پیشرفت پافشاری و استقامت کنیم.
  • باور دارم که راهی جز ایستادگی در مسیر پیشرفت وجود ندارد. در این مسیر نیز تنها راه تکیه بر توانمندی‌های خودمان است به ویژه آن که دشمنان ملت ایران نشان دادند که در ازای تامین هر نیاز ما، امتیازخواهی سیاسی می‌کنند و اگر ملت ایران بر توان بومی و داخلی خود تکیه کند، به صورت تصاعدی و انفجاری پیشرفت خواهد کرد.
  • تکیه بر فکر، اندیشه و قدرت بازوی خودمان به معنای نادیده گرفتن استفاده از تجارب دیگران نیست. باید خودمان را در جایگاهی ببینیم که هر کشور مستقلی خواست پیشرفت کند بتواند به ما تکیه کند. یکی از مهمترین مسائل امروز دنیا رفتاری است که برخی کشورها به ظاهر قدرتمند در برابر ایران دارند و این رفتار ناشی از آن است که آنها ملت ایران و توانمندی‌هایش را نمی‌شناسند و البته باید بگوییم که برخی در داخل نیز هنوز این ملت را نشناختند.
  • در طول یک سال حدود 30 میلیارد تومان از محل کنترل اضافه مصرف، صرفه جویی صورت گرفت که این نتیجه برداشتن فقط یک گام از سوی ملت بود و تصور کنید اگر ملت سه گام دیگر بردارد چه خواهد شد و آیا آنوقت دیگر کسی می‌تواند از ناحیه ارز به کشورمان فشار وارد کند؟ البته شیاطین همه توان خود را برای مقابله با این اقدام ملت بسیج کردند و البته این دور از انتظار هم نبود چرا که دشمنان کارهای مثبت را تخریب کرده و علیه آن تبلیغات منفی می‌کنند.
  • امروز گردشگری را در دنیا صنعت می‌شناسند اما ما معتقدیم یک فرهنگ است که داد و ستد اقتصادی نیز ایجاد می‌کند. امروز کشورهایی که حتی به اندازه یک پنجاهم ایران سابقه تمدنی ندارند سالانه بیش از 30 میلیون گردشگر جذب می‌کنند که این حجم زیادی اشتغال، درآمد و تعاملات و تاثیرگذاری‌های فرهنگی به دنبال دارد. متاسفانه عده‌ای که ظرفیت‌های ملت ایران را نمی‌شناسند و برای سطح عالی فرهنگ مردم ایران ارزش قائل نیستند و خودشان آدم‌های سست و کوچکی هستند که نمی‌توانند بزرگی ملت ایران را بپذیرند از ناحیه ورود گردشگر به کشور احساس خطر می‌کنند در حالی که غافلند از اینکه ملت ایران در طول تاریخ چند هزار ساله خود بارها نه برای یک روز یا دو روز بلکه حتی برای یک یا دو قرن اشغال شده اما آنقدر توانمندی فرهنگی داشته که توانسته اشغالگران را مطیع خود کند.
  • دشمنان به دنبال آن هستند تا ایران را کشوری فقیر ، عقب‌مانده و مثل یک بیابان گسترده به جهانیان نشان دهند و این از سر اتفاق نیست بلکه یک برنامه استعماری است و بر ما لازم است وقتی یک گردشگر پس از بازگشت از ایران یک بلندگو و رسانه برای معرفی واقعی ایران می‌شود، برای جذب گردشگر تلاش کنیم.
  • مردم ایران نشان دادند هر جای جهان باشند اثرگذاری مثبت داشته‌اند و هر کسی به ایران بیاید بر روی او تاثیرگذاری مثبت داشتند و جذب گردشگر یقیناً کاری انقلابی محسوب می‌شود چرا که حقیقت انقلاب اسلامی ملت ایران تلاش برای تاثیرگذاری بر روی حقیقت و فطرت انسان‌ها و در شرایطی که مراکز تبلیغاتی و رسانه‌ای جهانی در انحصار دشمنان ملت ایران است باید از ظرفیت گردشگری برای رساندن سخنان حق‌ خودمان به گوش جهانیان استفاده کنیم و استعدادها در این زمینه را فعال نماییم.
  • باید در مسیر پیشرفت به صورت جهشی حرکت کنیم تا عقب‌ماندگی‌های تحمیلی 150 ساله از ناحیه دشمنان را جبران شود. روی ایران و پیشرفت این کشور حساسیت ویژه‌ای وجود دارد و این نه از آن جهت که ایران خطر یا تهدیدی برای جهان بوده یا به دنبال تسخیر دنیاست بلکه ناشی از آن است که مستکبران می‌ترسند قدرت گرفتن ایران منجر به تبدیل شدن این کشور به الگویی برای جهانیان شده و دیگر جایی برای ظلم و تجاوز مستکبران در دنیا باقی نماند چرا که تنها فرهنگی که می‌تواند جلوی فرهنگ متجاوز مستکبران بایستد، فرهنگ ناب علوی و محمدی(ص) موجود در ایران است.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.