• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » مورینیو سرمربی مسی می‌شود
  کد خبر : 1754041

  مورینیو سرمربی مسی می‌شود

  مورینیو سرمربی مسی می‌شودReviewed by Farnaz on Feb 26Rating: به پاس قدردانی از تلاش میشائیل بالاک در فوتبال بازی دوستانه‌ای برگزار می‌شود. قرار است در این بازی دوستانه بالاک در کنار بازیکنانی که با آنها بازی کرده، برابر ستارگانی که مقابل آنها ایستاده، به میدان برود. در این بازی دوستانه از بازیکنانی همچون مسوت اوزیل،…

  مورینیو سرمربی مسی می‌شودReviewed by Farnaz on Feb 26Rating:

  به پاس قدردانی از تلاش میشائیل بالاک در فوتبال بازی دوستانه‌ای برگزار می‌شود. قرار است در این بازی دوستانه بالاک در کنار بازیکنانی که با آنها بازی کرده، برابر ستارگانی که مقابل آنها ایستاده، به میدان برود. در این بازی دوستانه از بازیکنانی همچون مسوت اوزیل، دیدیه دروگبا، اشلی کول و شواین‌اشتایگر برای بازی در تیم بالاک دعوت شده است.

  مسی

  قرار است لیونل مسی ستاره آرژانتینی بارسلونا هم در تیم رقیب به میدان رود. نکته جالب آن که قرار است هدایت تیم مسی را ژوزه مورینیو بر عهده گیرد. اما سوال‌هایی که به ذهن خطور می‌کند این است که مورینیو چگونه دستورات تاکتیکی خود را به لیونل مسی انتقال می‌دهد؟ آیا مسی با همان سبک بارسلونا بازی می‌کند یا مورینیو او را در پست دیگری به بازی می‌گیرد؟ با توجه به سابقه سرد بودن رابطه مسی با مورینیو آیا “کک” آرژانتینی می‌تواند با آقای خاص کنار بیاید و دستورات او را در زمین اجرا کند؟

  مورینیو

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.