• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » بيانيه هيئت‌ مديره باشگاه پرسپوليس
  کد خبر : 1753637

  بيانيه هيئت‌ مديره باشگاه پرسپوليس

  بيانيه هيئت‌ مديره باشگاه پرسپوليسReviewed by Farnaz on Feb 25Rating: به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، در پي درخواست مديرعامل باشگاه از رياست هيئت مديره مبني بر برگزاري جلسه اضطراري به منظور بررسي ضررهاي ناشي از نحوه برخي قضاوت‌ها و عملکردها در بازي‌هاي اخير و لزوم کناره‌گيري از رقابت‌هاي ليگ برتر و جام حذفي، جلسه…

  بيانيه هيئت‌ مديره باشگاه پرسپوليسReviewed by Farnaz on Feb 25Rating:

  به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، در پي درخواست مديرعامل باشگاه از رياست هيئت مديره مبني بر برگزاري جلسه اضطراري به منظور بررسي ضررهاي ناشي از نحوه برخي قضاوت‌ها و عملکردها در بازي‌هاي اخير و لزوم کناره‌گيري از رقابت‌هاي ليگ برتر و جام حذفي، جلسه ويژه اعضاي هيئت مديره عصر امروز در دفتر فداحسين مالکي برگزار شد و اعضا به بررسي همه‌جانبه اين موضوع مهم پرداختند.

  رویانیان
  اين جلسه سه ساعته با حضور فداحسين مالکي، محمد رويانيان، علي پروين، محمدحسين نژادفلاح، اعضاي هيئت مديره و همچنين بهروز منتقمي قائم مقام، محمود سالارکيا معاونت حقوقي و حسين قدوسي مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس برگزار شد.

  يحيي گل‌محمدي سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس نيز ضمن حضور در جلسه گزارشي از وضعيت کنوني تيم فوتبال و برنامه‌هاي آتي را ارائه کرد و درباره اخراج خود و دستيارش توضيحاتي را به اعضا داد. اعضاي هيئت مديره باشگاه پرسپوليس نيز ضمن تقدير و تشکر از سرمربي و بازيکنان تيم فوتبال پرسپوليس درباره موانع به وجود آمده در راه پيشرفت تيم، اشتباهات رخ داده در قضاوت‌ها و ساير مسائل اين تصميمات را اتخاذ کردند:

  1- اعتراض و نگراني مديرعامل باشگاه پرسپوليس نسبت به تضييع حق و حقوق تيم فوتبال و نگراني‌هاي موجود در جامعه و حساسيت‌‌ها و ناراحتي هواداران پرسپوليس را درک کرده و آن را محترم مي‌دانيم. موضوع مهم کناره‌گيري يا عدم کناره‌گيري از جام حذفي در جلسه هيئت مديره به طور ويژه مورد بحث و بررسي قرار گرفت ولي با توجه به اهميت و حساسيت موضوع، تصميم نهايي در اين خصوص به نشست بعدي هيئت مديره موکول شد. همچنين مقرر شد پس از بررسي کامل، همه‌جانبه و دقيق ميزان اشتباهات رخ داده و ريشه‌يابي دقيق موانع موجود در مسير پيشرفت پرسپوليس که از اول فصل تاکنون وجود داشته و پس از پيشرفت تيم فوتبال پرسپوليس در نيم‌فصل دوم شدت يافته، درباره کناره‌گيري يا عدم کناره‌گيري از رقابت‌هاي ليگ برتر تصميم نهايي در جلسه بعدي اتخاذ شود.


  2- فداحسين مالکي رياست هيئت مديره باشگاه پس از تهيه گزارش کامل، مستند و دقيق روابط عمومي باشگاه، به منظور جلوگيري از تضييع حق و حقوق باشگاه پرسپوليس و هواداران ميليوني آن موضوع را از طريق وزارت ورزش، فدراسيون فوتبال و ساير مراجع قانوني پيگيري کرده و نتيجه آن را اعلام خواهد کرد.

  3- اعضاي هيئت مديره ضمن تاکيد بر پيگيري شکايت از نحوه قضاوت ديدار پرسپوليس – آلومينيوم و ميزان اشتباهات رخ داده از مديرعامل باشگاه خواستند تا از طريق مراجع حقوقي و ذي‌صلاح اين موضوع را به طور ويژه و خاص پيگيري کرده و نتيجه اقدامات قانوني به عمل آمده را در جلسه بعدي به هيئت مديره اعلام کند.

  4- پديده اخراج سرمربي و مربي يک تيم در کمتر از 30 دقيقه که در بازي آلومينيوم و پرسپوليس رخ داد در تاريخ فوتبال کشورمان سابقه نداشته و قابل تعمق، غيرقابل باور و قابل پيگيري تلقي شده و از آنجا که سرمربي و مربي پرسپوليس هيچ توهيني به تيم داوري نکرده و صرفا درباره اعلام خطاهاي اشتباه سوالي از تيم داوري پرسيده‌اند بر لزوم پيگيري موضوع از طريق قانوني و حقوقي تاکيد شد. همچنين هيئت مديره باشگاه پرسپوليس از يحيي گل‌محمدي درخواست کرد بدون توجه به اين اتفاقات و حواشي به وجود آمده به کارش ادامه داده و در جهت اوج‌گيري تيم فوتبال پرسپوليس همه تلاش خود را به کار گيرد.

  5- هيئت مديره باشگاه پرسپوليس ضمن تشکر و قدرداني از حمايت همه‌جانبه هواداران در فصل جاري از آنها درخواست کردند با سعه صدر در بازي‌هاي آتي از هرگونه عکس‌العمل نسبت به جايگاه قابل احترام قضاوت و داوري پرهيز کرده و همچون گذشته صرفا به حمايت از تيم فوتبال و اعضاي آن بپردازند و مطمئن باشند که مديرعامل و هيئت مديره باشگاه پرسپوليس در جلوگيري از تضييع حق و حقوق باشگاه کوتاه نخواهد آمد. همچنين از کادر فني و بازيکنان خواسته شد بدون توجه به اتفاقات اخير و حواشي بوجود آمده با تمام توان و ظرفيت به بازي‌هاي آتي توجه کرده و غيرتمندانه با قهرماني جام حذفي و کسب سهميه آسيايي در جهت رضايت‌مندي تمام و کمال هواداران عزيز پرسپوليس تلاش کنند.

  پرسپولیس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.