• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مهمان‌پرست: ايران تعرض به اماكن ديپلماتيك را غيرقابل قبول مي داند
  کد خبر : 175083

  مهمان‌پرست: ايران تعرض به اماكن ديپلماتيك را غيرقابل قبول مي داند

  مهمان‌پرست: ايران تعرض به اماكن ديپلماتيك را غيرقابل قبول مي داند Reviewed by Aryan on Nov 30Rating: سخنگوي وزارت امور خارجه، با بيان اينكه ايران تعرض به اماكن ديپلماتيك را غيرقابل قبول مي داند تاكيد كرد: درخواست خروج ديپلمات‌ها از انگليس اقدامي انفعالي و شتاب‌زده است. رامين مهمان پرست ـ سخنگوي وزارت امور خارجه – درباره…

  مهمان‌پرست: ايران تعرض به اماكن ديپلماتيك را غيرقابل قبول مي داند Reviewed by Aryan on Nov 30Rating:

  سخنگوي وزارت امور خارجه، با بيان اينكه ايران تعرض به اماكن ديپلماتيك را غيرقابل قبول مي داند تاكيد كرد: درخواست خروج ديپلمات‌ها از انگليس اقدامي انفعالي و شتاب‌زده است.

  رامين مهمان پرست ـ سخنگوي وزارت امور خارجه – درباره امنيت سفارتخانه‌ها در تهران اظهار كرد: جمهوري اسلامي ايران با تاكيد بر تعهدات بين المللي خود هرگونه تعرض به ديپلمات‌ها و اماكن ديپلماتيك و اقدامات خلاف مقررات و قوانين بين المللي را غير قابل قبول مي داند.

  وي افزود: آنچه در ارتباط با سفارت انگليس در تهران رخ داد اتفاقي غير قابل پيش بيني و در پي عصبانيت برخي از تظاهركنندگان از رويكرد دولت انگليس در قبال جمهوري اسلامي ايران بود كه با هوشمندي و تدابير اتخاذ شده از آسيب ديدن ديپلمات‌ها جلوگيري شد و برخورد با متخلفين از سوي قوه قضائيه تحت بررسي و پيگيري است.

  سخنگوي وزارت خارجه همچنين درخواست دولت انگليس از ديپلمات‌هاي ايراني مبني بر ترك اين كشور را اقدامي انفعالي و شتابزده خواند و افزود: بديهي است دولت جمهوري اسلامي ايران متقابلا اقدامات لازم در اين خصوص را انجام خواهد داد و مسووليت حفاظت از اموال و اماكن ديپلماتيك جمهوري اسلامي ايران در لندن را متوجه دولت انگليس مي داند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.