• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » مرگ ناصر عبداللهي همچنان در ابهام/ پزشک قانونی چه گفت؟
  کد خبر : 1747356

  مرگ ناصر عبداللهي همچنان در ابهام/ پزشک قانونی چه گفت؟

  مرگ ناصر عبداللهي همچنان در ابهام/ پزشک قانونی چه گفت؟ Reviewed by Aryan♥ on Feb 22Rating: سالها از مرگ ناصر عبداللي مي گذرد اما هنوز دليل مرگ او در هاله اي از ابهام قرار دارد.آيا مي توان اين ادعا را پذيرفت که آن شب به سر،دنده و کتف هنرمند محبوب ايران ضربه اي وارد شده…

  مرگ ناصر عبداللهي همچنان در ابهام/ پزشک قانونی چه گفت؟ Reviewed by Aryan♥ on Feb 22Rating:
  سالها از مرگ ناصر عبداللي مي گذرد اما هنوز دليل مرگ او در هاله اي از ابهام قرار دارد.آيا مي توان اين ادعا را پذيرفت که آن شب به سر،دنده و کتف هنرمند محبوب ايران ضربه اي وارد شده بود؟

  naserabdollahi_592088000

  مي توان انتشار آلبوم “رخصت” يا اجراي مراسمي توسط هنرمندان در 29 شهريور براي ايتامي که تا همين سالها ميهمان صداي ناصر بودند و مهمتر از همه، ساخت مستند”جعبه سياه” درباره زندگي شخصي ناصريا را دليل و بهانه اي براي مصاحبه با نسرين،تک خواهر زنده ياد ناصر عبداللهي دانست، اما يکي ازبهانه هاي جدي مان براي اين مصاحبه بازار شايعاتي است که هنوز هم پس از گذشت 6 سال از مرگ اين هنرمند داغ است.

   

   نسرين عبداللهي رازهايي را فاش مي کند که تا کنون در هيچ مصاحبه اي درباره آنها صحبت نکرده است.

   

   «ناصر عبداللهي» در دهم دي ماه سال 1349 در محله «باغ» بندرعباس متولد شد. پدرش «عبدالرحمن عبداللهي» از کارگران بازنشسته شرکت نفت و مادرش «مهرنگار بندري نيايي» خانه دار است. ‏

   

   اين پدر و مادر پنج پسر و يک دختر داشتند که ناصر يکي از پسران شان بود.

   

   به گزارش “حوادث دات نت”نسرين خواهر ناصر از خاطرات نوجواني اين مرحوم مي گويد. يکي از شيرين ترين خاطره هايش با ناصر برمي گردد به اتاقي که در خانه، آزمايشگاه ناصر شده بود:”در خانه اتاقي داشتيم که شده بود آزمايشگاه شخصي ناصر،او بيشتر وقتش را آنجا مي گذراند. به ياد دارم 12 سال بيشتر نداشت که به خاطر آزمايش هايش، از مدرسه ميکروسکوپ هديه گرفت. هميشه فکر مي کرديم ناصر دانشمند مي شود”.

   

   ماجراي ازدواج اول ناصر عبداللهي

   

   زنده ياد عبداللهي سال 67 بود که با فهيمه غفوري ازدواج کرد. نسرين عبداللهي مي گويد:”ناصر فقط 18 سال داشت که به فهيمه علاقمند شد. او از سال 66 با بابک غفوري برادر فهيمه در يک گروه موسيقي به نام “فرياد ساحل” همکاري مي کرد. رفت و آمدها بين بابک و ناصر زياد شده بود. يا بابک در خانه ما بود يا ناصر در خانه بابک. يک روز ناصر به خانه آمد و به مادرم گفت که به فهيمه خواهر بابک علاقمند شده و دوست دارد اگر فهيمه هم راضي باشد زندگي مشترکشان را با هم آغاز کنند. مادر مخالفتي نکرد و فقط پرسيد که آيا با اين سن از پس هزينه زندگي مشترک بر مي آيد؟ و ناصر با قاطعيت گفت که براي زندگي مشترک با فهيمه آماده است.

   

   جدايي از همسر اول

   

  سال 77 خانواده ناصر به بندرعباس برگشتند ولي در سال 80 دوباره ناصر به خاطر مشکلاتي در زندگي خصوصي اش به همراه خانواده اش به تهران برگشت. سال 82 بود که فهيمه و ناصر به مشکل برخوردند و به اين نتيجه رسيدند که بهتر است از همديگر جدا شوند.

   

   ازدواج دوم ناصر عبداللهي

   

   ناصر سال 82 به خواستگاري همسر دومش يعني فاطمه فهيمي رفت. او که ديگر جزو محبوب ترين خواننده هاي ايران شده بود به خاطر دوستي اي که با پدر همسر دومش داشت خانواده فهيمي را به خوبي مي شناخت و همين شناخت باعث شد او فاطمه را براي زندگي مشترک انتخاب کند.

   

    روز حادثه اولين بار چه کسي ناصر را ديد؟

   

   عقيل برادر ناصر اولين کسي بود که به کما رفتن ناصر عبداللهي را ديد.عقيل با نسرين خواهرشان تماس مي گيرد. نسرين سراسيمه خود را به خانه ناصر مي رساند:”نفسش را چک کردم. نفس مي کشيد اما تکان نمي خورد. چشمانش را باز کردم سياهي چشمانش به سمت بالا رفته بود. حدس زدم به کما رفته است. با اورژانس تماس گرفتم و ناصر را به بيمارستان خليج فارس برديم”.

   

   پزشکي قانوني پس از کالبد شکافي چه گفت؟

   

   نسرين عبداللهي مي گويد”در برگه اي که من از پزشکي قانوني دريافت کردم علت مرگ ناصر،مسموميت دارويي و شکستگي جمجمه عنوان شده بود و اين در حالي بود که من مات و مبهوت لحظه اي را به ياد آوردم که براي اولين بار خودم بدن نيمه جانش را به بيمارستان خليج فارس رساندم و پزشک پس از شست و شوي معده به من اطمينان داد که هيچ مسموميت دارويي در بدن ناصر ديده نشده است.

   

   استاندار هرمزگان آقاي شيخ الاسلام بود که من بارها به خاطر اينکه حقيقت را بدانم با او تماس گرفتم و خواستم که به من در کشف حقيقت ماجرا کمک کند. او هم کمک کرد ولي علت به کما رفتن ناصر مشخص نشد.”

   

   سالها از مرگ ناصر عبداللي مي گذرد اما هنوز دليل مرگ او در هاله اي از ابهام قرار دارد.

   

   آيا مي توان اين ادعا را پذيرفت که آن شب به سر،دنده و کتف هنرمند محبوب ايران ضربه اي وارد شده بود؟

   

   چرا پس از شست و شوي معده اثري از مسموميت دارويي ديده نشده بود؟

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.