• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » روسيه قهرمان شد و ايران نايب قهرمان
  کد خبر : 1745828

  روسيه قهرمان شد و ايران نايب قهرمان

  روسيه قهرمان شد و ايران نايب قهرمانReviewed by Farnaz on Feb 21Rating: گزارش و نتايج لحظه به لحظه ديدار ايران و روسيه را در زير ملاحظه مي کنيد: 55 کيلوگرم: محسن حاجي پور 1 – بخان مانکيف 3 (1-0، 0-1 و 0-2) مانکيف در وقت اول نتوانست فن اجرا کند و بازنده شد. در تايم…

  روسيه قهرمان شد و ايران نايب قهرمانReviewed by Farnaz on Feb 21Rating:

  گزارش و نتايج لحظه به لحظه ديدار ايران و روسيه را در زير ملاحظه مي کنيد:

  کشتی
  55 کيلوگرم: محسن حاجي پور 1 – بخان مانکيف 3 (1-0، 0-1 و 0-2)

  مانکيف در وقت اول نتوانست فن اجرا کند و بازنده شد. در تايم دوم وضعيت برعکس شد و حاجي پور در کلينچ فن نزد تا کار به وقت سوم بکشد. در تايم سوم حريف روسي پاي حاجي پور را از تشک بيرون برد و يک امتياز عقب افتاد. اعتراض بي مورد مربيان هم يک امتياز ديگر به کشتي گير روس داد تا حاجي پور شانسي براي جبران دو امتياز نداشته باشد.

  60 کيلوگرم: عبدالمحمد پاپي 2– ايوان کويلاکوف 5 (0-3، 2-0 و 0-2)

  کويلاکوف در کلينچ پاپي را از زمين کند و از بالا به پل زد تا 3-0 برنده شود. در وقت دوم پاپي در بيرون تشک يک سالتوي ناقص اجرا کرد و يک امتياز گرفت. اعتراض بي حاصل مربيان روسي، يک امتياز ديگر به پاپي تقديم کرد. در کلينچ تايم سوم کشتي گير روس بارنداز يک امتيازي زد و دومين برد را نصيب روسيه کرد. يک اعتراض بي مورد ديگر از کادر فني در 6 ثانيه به پايان مسابقه، يک امتياز ديگر به کشتي گير روسي داد.

  66 کيلوگرم: افشين بيابانگرد 1 – آدام کوراک 5 (0-4، 1-0 و 0-1)

  کشتي گير روس بيابانگرد را خاک کرد و با يک سالتو بارانداز وقت اول را 4-0 برد. در تايم دوم داوران به بهانه اين که بيابانگرد با سر به حريفش زده يک امتياز جريمه اش کردند اما با اعتراض مربيان و بازبيني فيلم راي برگشت و کشتي 0-0 شد. در کلينچ بيابانگرد با اجراي يک فيتوي ناقص امتيازي حساس دشت کرد تا کار به وقت سوم بکشد. در وقت سوم کشتي گير روس بيابانگرد را که نفس کم آورده بود، خاک کرد و پيروز شد.

  5

  74 کيلوگرم: فرشاد عليزاده 1 – رومن ولاسوف 8 (1-1 و 7-0)

  عليزاده در وقت اول قهرمان المپيک لندن را خاک کرد اما در ادامه حريف او را به بيرون تشک برد و وقت اول 1-1 به نفع روسيه تمام شد. در وقت دوم ولاسوف با يک پيچ کمر و باراندازهاي پياپي 7 بر صفر پيروز شد تا روسيه قهرمان شود.

  84 کيلوگرم: طالب نعمت پور 2 – الکسي ميشين 0

  نعمت پور در هر تايم يک امتياز گرفت و مسابقه را برد اما اين پيروزي تاثيري در نتيجه تيمي نداشت.

  96 کيلوگرم: داود گيل نيرنگ 4 – نيکيتا ملنيکوف 8 (1-1، 3-5 و 0-2)

  در وقت اول گيل نيرنگ در حالي که يک امتياز از دست داده بود، به آب و آتش زد و با بيرون بردن حريف وقت اول را 1-1 برد. در تايم دوم ملي پوش ايران از بالا حريف را به پل زد و سه امتياز گرفت اما ملنيکوف در ادامه با خاک کردن و دو بارنداز 5-3 جلو افتاد تا کشتي به وقت سوم بکشد. در تايم سوم گيل نيرنگ نتوانست فن اجرا کند که مربيان با اعتراض بي مورد تنها وقت تلف کردند و گيل نيرنگ 2-0 بازنده شد.

  120 کيلوگرم: بشير باباجانزاده 3 – شاهرودي ايوب اف 0 (0-1 و 0-2)

  باباجانزاده با اين که تيم ايران فينال را باخته بود، با روحيه روي تشک آمد و وقت اول را 1-0 برد. بشير در کلينچ وقت دوم با قدرت حريفش را بارانداز کرد و پيروز مسابقه شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.