• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » دلیل لغو جلسه احزاب اصلاح طلب/ تشکیل کمیته های برگزاری انتخابات
  کد خبر : 1745238

  دلیل لغو جلسه احزاب اصلاح طلب/ تشکیل کمیته های برگزاری انتخابات

  دلیل لغو جلسه احزاب اصلاح طلب/ تشکیل کمیته های برگزاری انتخاباتReviewed by Aryan♥ on Feb 20Rating: فرماندار تهران گفت: جلسه اواخر دیماه اصلاح طلبان از سوی خودشان لغو شده است. عیسی فرهادی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: کمیته های برگزاری انتخابات در فرمانداری تهران تشکیل شده است و اقدامات اولیه برگزاری انتخابات پرشکوه…

  دلیل لغو جلسه احزاب اصلاح طلب/ تشکیل کمیته های برگزاری انتخاباتReviewed by Aryan♥ on Feb 20Rating:
  فرماندار تهران گفت: جلسه اواخر دیماه اصلاح طلبان از سوی خودشان لغو شده است.

  عیسی فرهادی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: کمیته های برگزاری انتخابات در فرمانداری تهران تشکیل شده است و اقدامات اولیه برگزاری انتخابات پرشکوه در حال اجرا است. فرمانداری همانند انتخابات گذشته آماده برگزاری انتخاباتی پرشور است.

  وی در رابطه با برگزاری جلسات انتخاباتی گفت: برگزاری هرگونه جلسه انتخاباتی در پایتخت نیازمند مجوز فرمانداری است. البته تاکنون هیچ حزب یا فرد خاصی برای برگزاری جلسات انتخاباتی درخواستی را به فرمانداری ارائه نکرده است.

  به گفته فرماندار تهران، برگزاری برخی جلسات حزب ها و تشکل هایی که دارای مجوز هستند  و در سالن های همایش برگزار می شود، نیازی به صدور مجوز ندارد.

  فرهادی در مورد لغو نشست اصلاح طلبان تاکید کرد: این طیف برای برگزاری نشست های خود باید دارای مجوز باشند، ضمن اینکه به نظر می رسد جلسه اواخر دی ماه آنها به دلیل عدم استقبال از سوی خودشان لغو شده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.