• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » پاسخ وزیر ارشاد درباره اکران نوروزی فیلم های مساله دار/ این موضوع را رها کنید!
  کد خبر : 1744971

  پاسخ وزیر ارشاد درباره اکران نوروزی فیلم های مساله دار/ این موضوع را رها کنید!

  پاسخ وزیر ارشاد درباره اکران نوروزی فیلم های مساله دار/ این موضوع را رها کنید!Reviewed by Aryan♥ on Feb 20Rating: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد اکران فیلم های نوروزی گفت: شورای صنفی و سازمان سینمایی از بین فیلم هایی که آماده شده اند و داوطلب هستند، انتخاب خواهند کرد. به گزارش خبرنگار مهر،…

  پاسخ وزیر ارشاد درباره اکران نوروزی فیلم های مساله دار/ این موضوع را رها کنید!Reviewed by Aryan♥ on Feb 20Rating:
  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد اکران فیلم های نوروزی گفت: شورای صنفی و سازمان سینمایی از بین فیلم هایی که آماده شده اند و داوطلب هستند، انتخاب خواهند کرد.

  به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد حسینی چهارشنبه صبح در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سئوال که جشنواره فیلم فجر را چطور ارزیابی می کنید، گفت: ما امسال جشنواره های متعددی داشتیم که جشنواره فیلم فجر از جمله آنان بود و درخشش و حضور جوانانی را داشتیم که برای اولین بار فیلم هایشان ارائه شد و مورد توجه قرار گرفت.

  وی افزود: با اینکه بیش از هر سال در این دوره نظارت صورت گرفت و برخی به دنبال این بودند که نقطه ضعف هایی از محتوای فیلم ها پیدا کنند اما در مجموع فیلم ها قابل قبول بود و شاهد یک حرکت مثبت بودیم  و مضامینی ارائه شد که با فرهنگ و عدالت و ارزش های مردم هماهنگی داشت.

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره برنامه های این وزارتخانه در ماه پایانی سال گفت : اختتامیه جشنواره شعر فجر را داریم که امیدواریم با حضور رئیس جمهور برگزار شود، همچنین در 7 استان کشور هم برنامه های متنوعی تدارک دیده شده است.

  حسینی افزود:  امسال جشنواره تخصصی مطبوعات دانشگاهی و نشریات تخصصی برگزار می شود. در حال حاضر حدود 1700 نشریه تخصصی داریم  که مجوز 1100 مورد آن در دولت دهم داده شده است و این حرکت خیلی خوبی است که به تولید علم کمک می کند.

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه دو جشنواره به عنوان سالگرد پروین اعتصامی در اسفندماه داریم تصریح کرد: همچنین جشنواره فیلم فیلمسازان نیز در این ماه تدارک دیده شده است.

  حسینی همچنین در پاسخ به سئوال خبرنگاری مبنی بر اینکه پخش شبکه پرس تی وی از سوی کشورهای غربی در ماهواره ممنوع شده است، گفت: این اقدام آنان به دلیل تاثیر گذاری چنین شبکه هایی بر افکار عمومی بوده است . ما قبل از انقلاب یک مجله داشتیم که بسیار تاثیر گذار بود و تنها نشریه اسلامی در کشور بود که تمام بزرگان و علما و مراجع جهان اسلام در آن مطلب می نوشتند. ما بنا داریم در قم از کسانی که در این مجله مطلب می نوشتند تقدیر شایسته ای به عمل آوریم.

  وی در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه ، با توجه به اکران فیلم های مسئله دار نوروز گذشته چه شاخص هایی برای اکران فیلم های نوروزی در نظر گرفته اید، گفت: این ها را دوستان شورای صنفی و سازمان سینمایی از بین فیلم هایی که آماده شده اند و داوطلب هستند انتخاب خواهند کرد.  چرا که هنوز خیلی از فیلم ها آماده نیستند.

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد جشنواره مطبوعات گفت: از 14 اسفند تا 20 اسفند این جشنواره برگزار می شود.

  وی گفت: جشنواره های تخصصی مطبوعات نیز مدتی است آغاز شده و ما جشنواره مطبوعات خانوادگی را داشتیم .

  حسینی همچنین در جواب خبرنگار مهر که قصد داشت در مورد اظهارنظر شمقدری سئوال کند، گفت: این موضوع را رها کنید!

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.