• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » 170 نماینده خواستار برخورد قاطع با همه عناصر پرونده فساد 3 هزار میلیاردی شدند
  کد خبر : 1744969

  170 نماینده خواستار برخورد قاطع با همه عناصر پرونده فساد 3 هزار میلیاردی شدند

  170 نماینده خواستار برخورد قاطع با همه عناصر پرونده فساد 3 هزار میلیاردی شدندReviewed by Aryan♥ on Feb 20Rating: 170 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای ضمن حمایت و تقدیر و تشکر از قوه قضاییه در برخورد قاطعانه با پرونده فساد سه هزار میلیاردی، عنوان داشتند: مردم انتظار دارند با تمام عناصر…

  170 نماینده خواستار برخورد قاطع با همه عناصر پرونده فساد 3 هزار میلیاردی شدندReviewed by Aryan♥ on Feb 20Rating:
  170 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای ضمن حمایت و تقدیر و تشکر از قوه قضاییه در برخورد قاطعانه با پرونده فساد سه هزار میلیاردی، عنوان داشتند: مردم انتظار دارند با تمام عناصر این پرونده بدون توجه به مقام و جایگاه افراد برخورد جدی شود.

  به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در پایان جلسه علنی امروز با صدور بیانیه ای که به امضای 170 نفر از نمایندگان رسیده است، از قوه قضاییه به خاطر برخورد با مفاسد اقتصادی به خصوص مجرمان پرونده فساد سه هزار میلیاردی تقدیر و تشکر کردند.

  در بخشی از این بیانیه آمده است: پیگیری های مجدانه قوه قضاییه در خصوص مفاسد اقتصادی و فساد سه هزار میلیاردی قابل تقدیر است و برخورد قاطع با جرائم اقتصادی در کشور انتظار مردم است.

   این بیانیه می افزاید: ملت انتظار دارند در این پرونده با تمام عناصر بدون توجه به مقام و جایگاه افراد برخورد جدی و قاطعانه انجام بگیرد.

  به گزارش مهر جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی با قرائت این بیانیه پایان بافت و جلسه بعدی به یکشنبه هفته آینده موکول شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.