• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی , مطالب برگزیده سایت » پاسخ اعتماد به ایران‌خودرو!
  کد خبر : 1742282

  پاسخ اعتماد به ایران‌خودرو!

  پاسخ اعتماد به ایران‌خودرو!Reviewed by Aryan on Feb 18Rating:   شهروندی در یادداشت ارسالی خود برای آفتاب نوشته است: در آبان ماه تندر ۹۰ را با ۱۸ درصد سود مشارکت پیش خرید کرده ام. خودرو تحویل ۲۹ اسفند ۹۱ است حال یک ماه مانده به موعد تحویل خودرو باید با قیمت جدید ۳۶ ملیون تومان خودرو…

  پاسخ اعتماد به ایران‌خودرو!Reviewed by Aryan on Feb 18Rating:

   ایران خودرو

  شهروندی در یادداشت ارسالی خود برای آفتاب نوشته است:

  در آبان ماه تندر ۹۰ را با ۱۸ درصد سود مشارکت پیش خرید کرده ام. خودرو تحویل ۲۹ اسفند ۹۱ است حال یک ماه مانده به موعد تحویل خودرو باید با قیمت جدید ۳۶ ملیون تومان خودرو را تحویل بگیرم!! تا حالا ۱۵ ملیون تومان پول پرداخته‌ام اگر هم بخواهم انصراف دهم تنها سود ۱۶ درصد خواهد داشت و معلوم هم نیست کی اصل پولم را تحویل دهند.

  ما به ایران خودرو اعتماد کردیم و این که معمولا نباید قیمت خودرو چندین بار در سال افزایش یابد. ولی جواب اعتمادمان را داریم میگیریم… 

  از مسئولان محترم ایران خودرو خواهشمندم با تجدید نظر در تصمیم خود حداقل برای اشخاصی که چندین ماه پول خود را در اختیار این شرکت محترم قرار داده‌اند تسهیلاتی قایل شوند. 

  هر چند در متن قرارداد ذکر شده نرخ نهایی در موعد ارسال دعوتنامه مشخص میشود ولی خواهش میکنم در نظر بگیرید چگونه می‌توان به فاصله‌ی حدود یک ماه ۱۵ ملیون تومان (اختلاف قیمت قبلی و جدید تندر ۹۰) وجه اضافی برای تحویل تندر ۹۰ در اسفند را فراهم نمود؟ ما شکایت خود را به کجاببریم؟     

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.