• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » گزارش 10 ماهه سیمای بازار کار ارائه شد/ تعهد جدید بانکها
  کد خبر : 1741657

  گزارش 10 ماهه سیمای بازار کار ارائه شد/ تعهد جدید بانکها

  گزارش 10 ماهه سیمای بازار کار ارائه شد/ تعهد جدید بانکهاReviewed by Aryan♥ on Feb 17Rating: معاون اول رئیس جمهور در جلسه امروز یکشنبه شورای عالی اشتغال از فعال شدن ظرفیت بخش کشاورزی در استانهای کمتر توسعه یافته برای کنترل نرخ بیکاری در این بخشها خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا رحیمی امروز در…

  گزارش 10 ماهه سیمای بازار کار ارائه شد/ تعهد جدید بانکهاReviewed by Aryan♥ on Feb 17Rating:
  معاون اول رئیس جمهور در جلسه امروز یکشنبه شورای عالی اشتغال از فعال شدن ظرفیت بخش کشاورزی در استانهای کمتر توسعه یافته برای کنترل نرخ بیکاری در این بخشها خبر داد.

  به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا رحیمی امروز در جلسه شورای عالی اشتغال با اشاره به ظرفيت هاي فراوان بخش کشاورزي و دامپروري در ايجاد فرصت هاي شغلي گفت: تقويت بخش کشاورزي و دامپروري و فعال شدن ظرفيت هاي اين حوزه به خصوص در استان هاي کمتر توسعه يافته که داراي نرخ بيکاري بيشتري هستند، مي تواند موجب کمک به قطع وابستگي کشور به واردات محصولات غذايي، رونق اقتصادي و به تبع آن اشتغالزايي فراوان شود.

  معاون اول رئیس جمهور، با قدرداني از تلاش ها و اقدامات کميته امداد امام خميني (ره) در جهت اشتغال زايي، اظهار داشت: کميته امداد ظرف چند سال اخير افتخارات بزرگي را در زمينه ايجاد اشتغال به وجود آورده و با صرف حداقل اعتبارات توانسته فرصت هاي شغلي فراواني ايجاد کند.

  رحيمي همچنين با قدرداني از زحمات ارزشمند شيخ الاسلامي وزير سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعي در مديريت برنامه هاي اشتغال زایي دولت، افزود: عدم حضور ايشان در اين جايگاه موجب تأسف است البته اطمينان داريم آقاي عباسي سرپرست اين وزارتخانه نيز با شناختي که از اشتغال و برنامه هاي دولت دارند، راه ايشان را با قدرت و جديت ادامه خواهند داد.

  همچنین در اين جلسه گزارش 10 ماهه ای از سيماي بازار کار و ترکيب منابع مالي براي ايجاد اشتغال از سوي دبيرخانه شوراي عالي اشتغال ارائه شد.

  مديران بانک هاي عامل نيز که در اين نشست حضور داشتند متعهد شدند تا پايان سال تعهدات خود را نسبت به مشاغل خانگي و طرح هاي خوداشتغالي به طور کامل اجرايي کنند.

  در اين نشست معاون رئيس جمهور و رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران نيز گزارشي از بررسي هاي انجام شده در خصوص ميزان عملکرد سيستم بانکي در تخصيص تسهيلات به طرح هاي اشتغال زا ارائه کرد.

  پيشنهادات و طرحهاي مختلفي نيز در راستاي تامين اعتبار و منابع قرض الحسنه براي ايجاد اشتغال مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد در يکي از جلسات فرعي شورا بررسي و سپس براي تصميم گيري نهايي در جلسات آتي مطرح شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.