• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » جلسه قلعه نوعی و کروش برای بازگشت رحمتی
  کد خبر : 1740867

  جلسه قلعه نوعی و کروش برای بازگشت رحمتی

  جلسه قلعه نوعی و کروش برای بازگشت رحمتیReviewed by Farnaz on Feb 16Rating: به گزارش ایران ویج و به نقل از گل ، قلعه نوعی سرمست از برد پرگل تیمش مقابل فجر ، زودتر از دیگر استقلالی ها به فرودگاه شیراز رسید. آبی ها ساعت 23 و 35دقیقه باید با پرواز ایران ایر می پریدند…

  جلسه قلعه نوعی و کروش برای بازگشت رحمتیReviewed by Farnaz on Feb 16Rating:

  به گزارش ایران ویج و به نقل از گل ، قلعه نوعی سرمست از برد پرگل تیمش مقابل فجر ، زودتر از دیگر استقلالی ها به فرودگاه شیراز رسید. آبی ها ساعت 23 و 35دقیقه باید با پرواز ایران ایر می پریدند اما قلعه نوعی ساعت 22به فرودگاه آمد.هواداران استقلال برای گرفتن عکس یادگاری وی را دوره کردند و برای دقایقی نظم فرودگاه به هم ریخت. ماموران خیلی سریع امیر را به سالن ترانزیت فرستادند تا نظم در فرودگاه حاکم شود.

  کروش

  کروش که به همراه همسرش راهی شیراز شده بود هم در سالن ترانزیت بود. او باید با پرواز ساعت 23 و 15دقیقه ماهان به تهران برمی گشت . رویارویی امیر و کروش باعث شد تا آنها دقایقی با هم همکلام شوند. مکالمه این دو به زبان انگلیسی صورت گرفت و این امر برای شاهدان جالب بود زیرا امیر به خوبی به زبان انگلیسی حرف می زد. کروش برد استقلال را تبریک گفت و امیر خواستار برگزاری یک جلسه با او بود که سرمربی تیم ملی گفت هفته آینده نیستم اما وقتی برگشتم با شما تماس می گیرم و زمان جلسه را هماهنگ می کنم.

   قلعه نوعی

  قلعه نوعی به او گفت که بنشینیم و مشکل رحمتی را حل کنیم تا تیم ملی با تمام قوا به مصاف حریفان بروند و کروش هم با لبخندی گفت« انشاالله». انشاالله گفتن مربی چشم آبی همه را به خنده واداشت.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.