• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » شایعه به حقیقت پیوست : لواندوفسکي به بايرن مونيخ پيوست
  کد خبر : 1740269

  شایعه به حقیقت پیوست : لواندوفسکي به بايرن مونيخ پيوست

  شایعه به حقیقت پیوست : لواندوفسکي به بايرن مونيخ پيوستReviewed by Farnaz on Feb 15Rating:  بر اساس گزارش هاي منتشر شده توسط رسانه هاي آلماني روبرت لواندوفسکي مهاجم لهستاني باشگاه بوروسيا دورتموند با باشگاه بايرن مونيخ به توافقات نهايي دست يافته است و به زودي براي انجام تست پزشکي راهي مونيخ خواهد شد. البته اين…

  شایعه به حقیقت پیوست : لواندوفسکي به بايرن مونيخ پيوستReviewed by Farnaz on Feb 15Rating:

   بر اساس گزارش هاي منتشر شده توسط رسانه هاي آلماني روبرت لواندوفسکي مهاجم لهستاني باشگاه بوروسيا دورتموند با باشگاه بايرن مونيخ به توافقات نهايي دست يافته است و به زودي براي انجام تست پزشکي راهي مونيخ خواهد شد.

  لواندوفسکي

  البته اين خبر هنوز توسط دو باشگاه تاييد نشده است. بنا به گزارش اشپورت وان و مرکور مونشنر لواندوفسکي که تا ژوئن 2014 با باشگاه دورتموند قرارداد داشت براي فصل آتي با باشگاه بايرن مونيخ به توافق نهايي دست يافته است بنا ادعاي منابع آگاه دو طرف چهار هفته پيش به توافق دست يافته بودند و به دليل در پيش بودن ديدار بايرن و دورتموند در جام حذفي از اعلام اين خبر پيش از اين ديدار مهم خودداري شد.

   لواندوفسکي

  هزينه انتقال روبرت لواندوفسکي به بايرن چيزي بالغ بر 25 تا 30 ميليون يورو برآورد شد. دورتموندي ها از هم اکنون جستجوي خود براي يافتن جانشين مهاجم 24 ساله را آغاز کرده است و ممه ديوف از هانوفر و ادين ژکو از منچستر سيتي را براي اين پست درنظر گرفته اند.

  حضور لواندوفسکي در بايرن و احتمال جذب ژکو توسط دورتموند حضور ماريو گومز در منچستر سيتي را پر رنگ تر مي کند ماريو ماندزوکيچ هم به دليل عملکرد خوب در اين فصل مي تواند براي فصل آتي در بايرن باقي بماند.

   لواندوفسکي

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.