• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گزارش تصویری , گوناگون » چهره باورنکردنی این فرد پس از مصرف رنگ مو! + عکس
  کد خبر : 1739957

  چهره باورنکردنی این فرد پس از مصرف رنگ مو! + عکس

  چهره باورنکردنی این فرد پس از مصرف رنگ مو! + عکسReviewed by Aryan♥ on Feb 15Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از جام کشکول؛ سر یک پسر نوجوان بعد از مصرف رنگ موی اشتباهی به طرز باور نکردنی دوبرابر اندازه معمولی اش شد. او بعد از رنگ کردن موهایش به سراغ آینه آمده و…

  چهره باورنکردنی این فرد پس از مصرف رنگ مو! + عکسReviewed by Aryan♥ on Feb 15Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از جام کشکول؛ سر یک پسر نوجوان بعد از مصرف رنگ موی اشتباهی به طرز باور نکردنی دوبرابر اندازه معمولی اش شد.

  رنگ مو

  او بعد از رنگ کردن موهایش به سراغ آینه آمده و با لبخند در آن نگاه می کند و از خود عکس می گیرد تا به دوستانش نشان دهد. در این عکس صورت پسر طبیعی است.

  2

  اما صورت او شروع به تورم می کند و بصورت غیر عادی بزرگ می شود که این پسر نوجوان عکس هایی را در این وضعیت از خودش انداخته است.

  3

  با مراجعه به بیمارستان، پزشکان اعلام کردند به دلیل استفاده از رنگ موهای دائمی به احتمال 99 درصد این حساسیت در واکنش با یک ماده شیمیایی بوجود آمده است.

   4هنگام تماس پوست با آن ماده شیمیایی احساس سوزش به فرد دست می دهد و هر چه رنگ مو تیره تر باشد ماده شیمیایی موجود در آن قوی تر بوده و حساسیت بیشتری را ایجاد می کند.

  5

  در اغلب موارد این علائم خفیف هستند و به سرعت رفع می شوند ولی برخی افراد نسبت به این ماده شیمیایی حساسیت بیشتری دارند و ممکن است باعث متورم شدن دهان و ایجاد مشکلات تنفسی در فرد شود.

  این تصاویر طی 1 هفته و نیم گرفته شده است.

  6 7

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.