• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » فیفا دوباره علیه کارلوس کروش حکم داد
  کد خبر : 1739853

  فیفا دوباره علیه کارلوس کروش حکم داد

  فیفا دوباره علیه کارلوس کروش حکم دادReviewed by Farnaz on Feb 15Rating: ایجنتی که سال 1999 کارلوس کروش را به امارات برده بود ،  از او به فیفا شکایت کرده تا شاید بتواند با توجه به روابط فیفا و کارلوپولی برسد. خواسته ای که در تجدید نظر کارساز شده. کروش سال 1999 که در امارات بود،…

  فیفا دوباره علیه کارلوس کروش حکم دادReviewed by Farnaz on Feb 15Rating:

  کارلوس کروش

  ایجنتی که سال 1999 کارلوس کروش را به امارات برده بود ،  از او به فیفا شکایت کرده تا شاید بتواند با توجه به روابط فیفا و کارلوپولی برسد. خواسته ای که در تجدید نظر کارساز شده. کروش سال 1999 که در امارات بود، و برای شکایتی که بیش از 14 سال از تاریخش گذشته ، این اماراتی توانسته تیغی بزرگ به کارلوس بزند. فیفا در حکم اولیه‌اش او را 120 هزار دلار جریمه کرده است.

  کارلوس کروش

  کروش که یکی از منتقدان فدراسیون جهانی فوتبال است، در چند سال گذشته چندین بار توسط فیفا با جریمه‌هایی سنگین مواجه شده است. غیر از محرومیت دو ساله که به خواست فدراسیون فوتبال پرتغال برایش در نظر گرفتند ، اخیرا برایش محرومیتی دو جلسه ای در نظر گرفتند و حالا این حکم جریمه مالی برای پرونده ای 14 ساله! کارلوس چندی قبل گفته بود:« فعلا نمی خواهم راجع به موضع گیری های فیفا درباره خودم چیزی بگویم اما بعد از بازی های انتخابی حتما حرف هایی برای گفتن دارم.»

  کارلوس کروش

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.