• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » لاریجانی سخنرانی نمی کرد تا این بلا سرش نمی آمد!
  کد خبر : 1739458

  لاریجانی سخنرانی نمی کرد تا این بلا سرش نمی آمد!

  لاریجانی سخنرانی نمی کرد تا این بلا سرش نمی آمد! Reviewed by Aryan♥ on Feb 15Rating: اگر سخنران مراسم 22 بهمن، هشدارهای دلسوزانه مسئولین امنیتی و سیاسی قم، مبنی بر حساسیت مردم قم به ایشان را جدی می گرفت و اصرار بر سخنرانی در مراسم نمی کرد، ما شاهد چنین حادثه ناگوار نبودیم/ شعارهای مردم،…

  لاریجانی سخنرانی نمی کرد تا این بلا سرش نمی آمد! Reviewed by Aryan♥ on Feb 15Rating:
  اگر سخنران مراسم 22 بهمن، هشدارهای دلسوزانه مسئولین امنیتی و سیاسی قم، مبنی بر حساسیت مردم قم به ایشان را جدی می گرفت و اصرار بر سخنرانی در مراسم نمی کرد، ما شاهد چنین حادثه ناگوار نبودیم/ شعارهای مردم، بسیار زیبا ،وحدت آفرین و متناسب با زمان بود، که حکایت از بصیرت مردم قم داشت!

  image634707010414014662_4

  جلالی رئیس دفتر  مصباح یزدی، در جمع اساتید، دانش پژوهان و کارمندان موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) با تقدیر و تشکر از مردم ایران بخاطر راهپیمایی باشکوه 22 بهمن امسال گفت:مردم با حضور میلیونی خود، دنیا را به کما فرو برده، به گونه ای  که نتوانستند تحلیلی درست و صحیحی نسبت به  این حماسه عظیم داشته باشند.به گزارش رجانیوز، وی با بیان اینکه مردم قم همانند مردم سایر کشور، حضور پرشورتری نسبت به سالهای گذشته داشتند، ادامه داد: شعارهای مردم، بسیار زیبا ،وحدت آفرین و متناسب با زمان بود، که حکایت از بصیرت مردم قم داشت!!!
   
  رئیس دفتر مصباح یزدی، با اشاره به ناتمام ماندن سخنرانی رئیس مجلس گفت: اگر سخنران مراسم 22 بهمن، هشدارهای دلسوزانه مسئولین امنیتی و سیاسی قم، مبنی بر حساسیت مردم قم به ایشان را جدی می گرفت و اصرار بر سخنرانی در مراسم نمی کرد، ما شاهد چنین حادثه ناگوار نبودیم. 
   
  عضو انجمن فارغ التحصیلان موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی (ره) گفت: نیروهای امنیتی باید قضیه را مورد بررسی قرار داده و شفاف سازی کنند و با مجرمین برخوردی سریع و قانونی شود. رئیس دفتر علامه مصباح یزدی، حوادث اخیر در مجلس و بداخلاقی های مسئولین و برخورد غیر مؤدبانه با رئیس مجلس در قم ، را خلاف دستورات مقام معظم رهبری، دانست و ادامه داد: کشاندن اختلافات میان  مردم و متهم کردن افراد، در رسانه ها ،از اموری است که مقام معظم رهبری تأکید به ترک آنها داشته است. وی با بیان اینکه حوادث اخیر، را به شدت محکوم می‎کنیم اظهار داشت:امیدواریم طرفین، از رهبر و ملت، بخاطر این بداخلاقی‎ها عذرخواهی کرده و همواره اشارات مقام معظم رهبری، را نصب العین قرار داده و همچنین مردم شریف از هرگونه رفتار و یا اقدامی که زمینه تنش و ناآرامی را ، در این زمان حساس فراهم کند بپرهیزند. 
   
  جلالی با اشاره به اینکه امیدواریم، مسئولین محترم نیز بخاطر اقدامهای ناشایست خود، از رهبری و ملت عذر خواهی کنند تصریح کرد:مردم شریف هم از اقدامات نسنجیده، هرچند ناشی از احساسات پاک باشد، خودداری نمایند و همواره اشارات مقام معظم رهبری را نصب العین قرار داده و از هرگونه رفتاری که زمینه تنش و نا آرامی در این شرایط حساس، ایجاد نماید بپرهیزند،البته مسئولین قضیه را پیگیری و با خاطیان برخورد جدی خواهند کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.