• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » مرسي از ترس معترضان،بدون كفش از مسجد گريخت!
  کد خبر : 1738430

  مرسي از ترس معترضان،بدون كفش از مسجد گريخت!

  مرسي از ترس معترضان،بدون كفش از مسجد گريخت!Reviewed by Aryan on Feb 14Rating: به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله،پايگاههاي خبري المدار و الوطن نيوز، تصويري بدون كفش از «محمد مرسي» رئيس جمهوري مصر منتشر كردند كه از ترس معترضان در حال فرار از يك مسجد درقاهره است.  اين تصوير مرسي را در حالي نشان مي‌دهد…

  مرسي از ترس معترضان،بدون كفش از مسجد گريخت!Reviewed by Aryan on Feb 14Rating:

  مرسی و کفش

  به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله،پايگاههاي خبري المدار و الوطن نيوز، تصويري بدون كفش از «محمد مرسي» رئيس جمهوري مصر منتشر كردند كه از ترس معترضان در حال فرار از يك مسجد درقاهره است. 

  اين تصوير مرسي را در حالي نشان مي‌دهد كه مقابل خودرويش ايستاده و يكي از همراهانش، در خودرو را برايش باز مي‌كند. الوطن نيوز در اين باره نوشت: رئيس جمهوري مصر براي جلوگيري از مواجهه با معترضاني كه بعد از پايان نماز عليه او شعار سر مي‌دادند، فورا مسجد را ترك كرد. 

  مرسي درحالي در مقام رياست دوره اي سازمان همكاري اسلامي براي به رسميت شناختن اسرائيل در مرزهاي ۱۹۶۷ و سرنگوني نظام حاكم بر جمهوري عربي سوريه نسخه مي‌پيچد كه اعتراضات مردم كشورش همزمان با دومين سالگرد انقلاب مصر نسبت به تماميت خواهي او و اخوان المسلمين ادامه داشته وپايه‌هاي حكومت ۷ ماهه اش را متزلزل ساخته است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.