• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گزارش تصویری » لحظه ای شگفت انگیز در استخر خانگی + تصاویر
  کد خبر : 1738146

  لحظه ای شگفت انگیز در استخر خانگی + تصاویر

  لحظه ای شگفت انگیز در استخر خانگی + تصاویر Reviewed by Aryan♥ on Feb 14Rating: تصاویر فوق در شبکه های اجتماعی جهانی به یکی از پرطرفدار ترین موضوع ها تبدیل شده و همگان جسارت اندرو را در انجام دادن چنین اقدامی تحسین کرده اند. به گزارش ایران ویج به نقل از جام: فردی انگلیسی با…

  لحظه ای شگفت انگیز در استخر خانگی + تصاویر Reviewed by Aryan♥ on Feb 14Rating:
  تصاویر فوق در شبکه های اجتماعی جهانی به یکی از پرطرفدار ترین موضوع ها تبدیل شده و همگان جسارت اندرو را در انجام دادن چنین اقدامی تحسین کرده اند.

  به گزارش ایران ویج به نقل از جام: فردی انگلیسی با عکسبرداری لحظه به لحظه از شلیک یک گلوله توسط اسلحه در زیر آب بوسیله یک دوربین حرفه ای ، آنرا در معرض نمایش گذاشت.

   اندرو توهی، جوانی انگلیسی است که تصاویر لحظه به لحظه از یک گلوله درزیر آب را عکسبرداری کرده است.وی که تصاویر فوق را در استخر خانگی اش عکسبرداری کرده ، در این باره می گوید: برای من و خیلی های دیگر شاید یک پرسش باشد که وقتی یک اسلحه در زیر آب شلیک می کند ، گلوله فوق چگونه واکنشی را نشان می دهد و خوشحالم که سرانجام به این پرسش پاسخ دادم.

  تصاویر فوق در شبکه های اجتماعی جهانی به یکی از پرطرفدار ترین موضوع ها تبدیل شده و همگان جسارت اندرو را در انجام دادن چنین اقدامی تحسین کرده اند.

  توهی تصاویر فوق را با دوربینی حرفه ای که قادر است ۱۲۰ عکس در ثانیه تصویربرداری کند ، گرفته است.

  1 2 3 4 5 6

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.