• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » اتهام جنجالي به فردوسي پور؛ خانه 15 ميلياردي با حقوق 1.5 ميليون توماني؟
  کد خبر : 1736548

  اتهام جنجالي به فردوسي پور؛ خانه 15 ميلياردي با حقوق 1.5 ميليون توماني؟

  اتهام جنجالي به فردوسي پور؛ خانه 15 ميلياردي با حقوق 1.5 ميليون توماني؟Reviewed by Aryan♥ on Feb 14Rating: مربوط دانستن دارايي هاي هنگفت عادل فردوسي پور به اتهامي كه اين روزها از سوي قلعه نويي به او زده شده مي تواند دردسرهاي زيادي براي گزارشگر موفق سيما درست كند. در شبي كه عادل فردوسي پور…

  اتهام جنجالي به فردوسي پور؛ خانه 15 ميلياردي با حقوق 1.5 ميليون توماني؟Reviewed by Aryan♥ on Feb 14Rating:

  مربوط دانستن دارايي هاي هنگفت عادل فردوسي پور به اتهامي كه اين روزها از سوي قلعه نويي به او زده شده مي تواند دردسرهاي زيادي براي گزارشگر موفق سيما درست كند.

  IMG10244855

  در شبي كه عادل فردوسي پور با آوردن چند خبرنگار روي خط برنامه اش خود را فاتح نبرد با امير قلعه نويي قلمداد مي كرد (برنامه نود دو هفته پيش، 9 بهمن) نمي دانست كه با يك سياستمدار حرفه اي طرف است. فردوسي پور هفته بعد از آن (16 بهمن) در يك اقدام ناشيانه، كه از وي بعيد بود، به سفارش يك خبرنگار تصاويري از مضروب شدن يك هوادار استقلال در تمرين اين تيم نشان داد تا خشم سرمربي استقلال بيش از پيش فوران كند. فردوسي پور ادعا مي كند كه از يك سايت معتبر (خبرآنلاين) و همانطور كه رويه برنامه است، اين تصاوير را برداشته ولي بر اساس شواهد تصاوير نمايش داده شده در برنامه 90، ساعت 8 صبح روز سه شنبه همان هفته روي خروجي سايت قرار مي گيرد.

  فرداي برنامه 90، قلعه نويي در مصاحبه اي تاريخي خود عادل و عواملش را مافياي فوتبال مي خواند تا جنگ اين دو مهره مؤثر دهه اخير فوتبال ايران، عيان تر از گذشته شود. در واقع قلعه نويي با اينگونه اتهام زني به مجري محبوب برنامه 90 (كه اكنون محبوبيت خود را در خطر مي بيند) كاري كرد كه فردوسي پور ديگر دست در لانه زنبور نكند و بداند كه تاوان بازي با دم شير چقدر سنگين مي تواند باشد.

  اما بشنويد از دردسر جديد فردوسي پور؛ يك سايت ورزشي نشانه هايي از عادل فردوسي پور گفته و علائمي بر آنچه كه قلعه نويي آن را ادعا مي كند آورده است. نويسنده مطلب سعي دارد سرمايه هنگفتي كه هم اكنون در دست عادل فردوسي پور است را به جريان دلالي كه اين روزها بر سر زبان ها افتاده مربوط كند.

  در اين مطلب مي خوانيم: «یکی از مجریان برجسته تلویزیون ایران که در زمینه ورزشی خودش را یکی از سردمداران مبارزه با مفاسد مالی و اخلاقی موجود در ورزش می داند و توانسته در این زمینه اسم و رسمی هم برای خودش دست و پا کند و خود را صاحب جایگاهی بداند، ولی اخیرا رابطه یکی از اقوام نزدیکش با برخی از ورزشکاران در سطح ملی به نوعی برملا شده و انگشت های اتهام به سمت او نیز نشانه رفته، با وجود اینکه مدعی است یک حقوق کارمندی از سازمانی که در آن کار می کند می گیرد و در کنار آن یک حقوقی هم از یکی از دانشگاه های معتبر کشور که در آن تدریس می کند می گیرد، دارای خانه ای شخصی در تهران است که حداقل قیمت آن بالغ بر 15 میلیارد تومان می باشد که داشتن چنین منزلی با آن درآمد اصلا همخوانی ندارد.»

  بر اساس اين گزارش: «این مجری، کارشناس و گزارشگر ورزش در تلویزیون ایران در خیابان شهید حسن فیس در شهرک غرب تهران یک منزل ویلائی دارد که البته در حال حاضر پدرش که یک تکنسین ساده برق بوده به همراه مادرش که یک دبیر بازنشسته می باشد سکونت دارند و خودش در همان حوالی در منزلی نسبتا مجلل که متعلق به همسر آن هم از نوع دوم و پدر همسرش می باشد سکونت دارد. نزدیکان به این چهره مطرح تلویزیون معتقدند که این منزل مسکونی تنها بخش اندکی از دارائی های وی است که بعضا به اسم خودش بوده و بخشی از آن نیز به اسم والدین او می باشد. نگاهی به منزل متعلق به این چهره و ادعایش در خصوص حقوق و مزایائی که دریافت می کند دقیقا مصداق ضرب المثل قسم حضرت عباس و دم خروس می باشد.»

  به گزارش جام ورزشي، عادل فردوسي پور روز گذشته در مصاحبه اي گفت كه نمي خواهد بيش از اين خود را درگير اين ماجرا كند كه به نظر مي رسد عدم رفع ابهامات در اذهان مردم تنها به خود وي ضربه خواهد زد.

  سال گذشته نيز اتهام دستمزد نجومي از سوي يكي از روزنامه هاي سياسي به عادل زده شد كه بازتاب آن به حدي بود كه مجري برنامه 90 مجبور شد بخشي از وقت برنامه پرمخاطبش را به توضيحات در خصوص ميزان دستمزدش و چگونگي محاسبه آن اختصاص دهد.

  مربوط دانستن دارايي هاي هنگفت عادل فردوسي پور به اتهامي كه اين روزها از سوي قلعه نويي به او زده شده مي تواند دردسرهاي زيادي براي گزارشگر موفق سيما درست كند كه اميدواريم آقاي فردوسي پور هر چه سريعتر براي تنوير افكار عمومي ابهامات را برطرف كند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.