• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » برگزیده , سیاسی » بیانیه هواپیمایی ماهان درباره تحریمش توسط آمریکا
  کد خبر : 17359

  بیانیه هواپیمایی ماهان درباره تحریمش توسط آمریکا

  بیانیه هواپیمایی ماهان درباره تحریمش توسط آمریکاReviewed by Aryan on Oct 19Rating: هواپیمایی ماهان در واکنش به اعمال تحریمهای جدید توسط وزارتخانه خزانه داری آمریکا بیانیه ای را منتشر کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت هواپیمایی ماهان در این بیانیه افزوده است: مشکلات صنعت هوایی کشور، نیازهای روزافزون مردم به استفاده از خدمات هوایی و…

  بیانیه هواپیمایی ماهان درباره تحریمش توسط آمریکاReviewed by Aryan on Oct 19Rating:

  هواپیمایی ماهان در واکنش به اعمال تحریمهای جدید توسط وزارتخانه خزانه داری آمریکا بیانیه ای را منتشر کرد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت هواپیمایی ماهان در این بیانیه افزوده است: مشکلات صنعت هوایی کشور، نیازهای روزافزون مردم به استفاده از خدمات هوایی و نقش این صنعت در توسعه کشور، عواملی بوده اند که مؤسسان و مدیران شرکت هواپیمایی ماهان را بر آن داشت علی رغم شرایط ناعادلانه و نامناسب بین المللی ناشی از تحریم ها، در جهت توسعه این صنعت گام بردارد.

  شرکت هواپیمایی ماهان که صددرصد متعلق به مؤسسه خیریه مولی الموحدین کرمان است، به هیچ یک از نهادهای رسمی کشوری و لشکری و نیز به شخصیت ها و احزاب و گروه های سیاسی وابستگی نداشته و صرفا با هدف افزایش رفاه و امنیت شهروندان عزیز، همت خود را مصروف توسعه صنعت هوایی کشور نموده است.

  این شرکت به تبعیت از مؤسسه متبوع خود که کمک به توسعه همه جانبه ایران را هدف قرار داده، مفتخر است که در سال های اخیر با توسعه ناوگان هوایی خود و به کار گیری و فعال سازی تعدادی هواپیمای مدرن، ظرفیت جابجایی سالانه شش میلیون مسافر را ایجاد نماید. این در حالی است که طی دهه اخیر، شاهد سوانح دردناک هوایی در کشور بوده ایم.

  اکنون که وزارت خزانه داری آمریکا در ادامه رفتارهای قبلی خود برای اعمال فشارهای سیاسی به جمهوری اسلامی ایران، این شرکت را تحت تحریم قرار داده، تأکید می کنیم که این گونه تحریم ها مستقیم مردم ایران و امنیت و ایمنی آنها را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

  ما تلاش خواهیم کرد هر گونه مشکل احتمالی را با استفاده از منابع موجود و با مراجعه به نهادهای مسئول بین المللی رفع نموده تا ادامه ارایه خدمات برتر ماهان کماکان ادامه یابد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.