• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » آرين روبن از نيمکت‌نشيني در بايرن ابراز نارضایتی کرد
  کد خبر : 1733005

  آرين روبن از نيمکت‌نشيني در بايرن ابراز نارضایتی کرد

  آرين روبن از نيمکت‌نشيني در بايرن ابراز نارضایتی کرد Reviewed by Farnaz on Feb 9Rating: روزنامه بيلد در تازه‌ترين گزارشي که در مورد باوارايي‌ها منتشرکرده، به تحليل وضعيت کنوني آرين روبن پرداخته است. لژيونري‌ که در سال 2009 از رئال مادريد به جنوب آلمان آمد و در دوران مربيگري لويي فان‌خال (سرمربي کنوني هلند) بازيکن…

  آرين روبن از نيمکت‌نشيني در بايرن ابراز نارضایتی کرد Reviewed by Farnaz on Feb 9Rating:

  روزنامه بيلد در تازه‌ترين گزارشي که در مورد باوارايي‌ها منتشرکرده، به تحليل وضعيت کنوني آرين روبن پرداخته است.

  آرین روبن

  لژيونري‌ که در سال 2009 از رئال مادريد به جنوب آلمان آمد و در دوران مربيگري لويي فان‌خال (سرمربي کنوني هلند) بازيکن اصلي بايرن بود. حتي زماني هم که يوپ هاينکس براي سومين مرتبه زمام امور سرخ پوشان را برعهده گرفت، مورد توجه مربي 67 ساله براي حضور در ترکيب اصلي بود؛ اما در چند هفته اخير به بازيکني نيمکت نشين تبديل شده که همين اسباب ناراحتي وي را فراهم کرده است.

  آرین روبن

  در اين مورد مسئول فني مونيخي‌ها در محفلي عنوان کرده روبن با مشکل انگيزه مواجه است و حتي گاهي هم نيمکت‌نشين است و انگيزه‌اي براي خودنمايي در زمين پس از ورودش ندارد.

  با اين حال «اشتفان افن‌برگ» کاپيتان اسبق باوارايي‌ها در گفت‌وگو با يک شبکه تلويزيوني گفت: اوضاع کنوني براي روبن در بايرن رضايت‌بخش نيست که البته براي فوق ستاره‌اي مثل او که خواهان حضور دائمي در زمين است، چيزي عجيب نيست، اما او و ديگران بايد در نظر بگيرند، اکنون بحث موفقيت تيم در ميان است. او با وجود تحمل اين وضعيت، کار خوبي مي‌کند که از نيمکت‌نشيني شکايت نکرده و صبور است.

  آرین روبن

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.