• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گوناگون » ایمیل های خانواده بوش هک شد
  کد خبر : 1732876

  ایمیل های خانواده بوش هک شد

  ایمیل های خانواده بوش هک شدReviewed by Aryan on Feb 9Rating: هکری وارد آدرس ایمیل اعضای خانواده جورج بوش شد و از طریق ایمیل‌های خصوصی‌شان به تمام عکس‌های خانوادگی و ایمیل‌های خصوصی آن‌ها دسترسی پیدا کرد.   به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری هند، سرویس مخفی آمریکا تایید کرد که در حال بررسی گزارشاتی…

  ایمیل های خانواده بوش هک شدReviewed by Aryan on Feb 9Rating:
  هکری وارد آدرس ایمیل اعضای خانواده جورج بوش شد و از طریق ایمیل‌های خصوصی‌شان به تمام عکس‌های خانوادگی و ایمیل‌های خصوصی آن‌ها دسترسی پیدا کرد.
   
  به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری هند، سرویس مخفی آمریکا تایید کرد که در حال بررسی گزارشاتی مبنی بر ورود هکری به آدرس ایمیل‌های اعضای خانواده “جورج بوش”، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا است که توانسته به عکس‌ها و پیام‌های شخصی و خصوصی آنها دست یابد.
   
  پس از آنکه هکری که خود را “گوسیفر” نامیده، ایمیل‌های اعضای خانواده جورج بوش را هک کرد و عکس‌های خصوصی و شخصی جورج بوش پدر و پسر به صورت آنلاین منتشر شد.
   
  این هکر مدعی شد است که اطلاعات بسیاری از جمله، شماره تلفن‌ها، نشانی خانه چندین تن از اعضای خانواده بوش و کد امنیتی یکی از خانه‌های جورج بوش را به دست آورده است.
   
  این هکر مدعی شده که به ایمیل‌های شخصی اعضای خانواده بوش طی سه سال گذشته دست یافته است.
   
  این هکر تعدادی از این عکس‌ها را به صورت آنلاین منتشر کرده که یکی از آنها مربوط به عکس سال گذشته جورج بوش پدر در زمان بستری در بیمارستان است.
   
  این وب سایت همچنین اعلام کرد، یکی از دیگر از ایمیل‌های هک شده متعلق به “والری جرت”، مشاور ارشد کاخ سفید است که یکی از پیام‌های “باراک اوباما”، رئیس‌جمهوری آمریکا را به جورج بوش پدر زمانی که در بیمارستان بود، ارسال کرده بود.
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.