• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » هر 3 جام را بدست می آوریم
  کد خبر : 1732726

  هر 3 جام را بدست می آوریم

  هر 3 جام را بدست می آوریمReviewed by Farnaz on Feb 9Rating: جرارد پيکه معتقد است که بارسلونا در موقعيت خوبي قرار گرفته تا بتواند 3 قهرماني (لاليگا، کوپا‌دل‌ري، ليگ قهرمانان) را به دست آورد. وي در اين باره اظهار داشت: فکر مي‌کنم براي کسب 3 قهرماني در وضعيت خوبي هستيم. انگيزه، اشتياق و استعداد…

  هر 3 جام را بدست می آوریمReviewed by Farnaz on Feb 9Rating:

  پیکه

  جرارد پيکه معتقد است که بارسلونا در موقعيت خوبي قرار گرفته تا بتواند 3 قهرماني (لاليگا، کوپا‌دل‌ري، ليگ قهرمانان) را به دست آورد.

  وي در اين باره اظهار داشت: فکر مي‌کنم براي کسب 3 قهرماني در وضعيت خوبي هستيم. انگيزه، اشتياق و استعداد را که براي کسب پيروزي به آن نياز داريم، در اختيار داريم. من فکر مي‌کنم در کوپا‌دل‌ري، ليگ قهرمانان و لاليگا در سطحي بازي کرده‌ايم که اين باور را ايجاد مي‌‌کند که ما مي‌توانيم قهرمان شويم.

  پیکه

  مدافع مياني بارسلونا ادامه داد: به سختي تمرين مي‌کنيم. هميشه به همان شيوه‌اي بازي خواهيد کرد که تمرين مي‌کنيد و در پايان اگر عالي تمرين کنيد؛ عالي بازي خواهيد کرد. ما به همين شيوه به مسابقات مي‌رويم و اين رويه هرگز تغيير نمي‌‌کند حتي هنگامي که بيشترين فشار بر روي ما باشد.

  پيکه خاطرنشان کرد: تيتو کار بزرگي انجام مي‌دهد. او کار بيشتر يا کمتري نسبت به پپ انجام نمي‌دهد و تنها آموزش‌هاي خود را به آن اضافه مي‌کند. تيم فوق‌العاده کار مي‌کند و تغيير مربي تأثير گذار نبوده است.

  پیکه

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.