• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » تلفات خودکشی بیش از میدان جنگ
  کد خبر : 1731420

  تلفات خودکشی بیش از میدان جنگ

  تلفات خودکشی بیش از میدان جنگ Reviewed by Aryan♥ on Feb 8Rating: نتایج هشدار دهنده یک گزارش در آمریکا نشان می دهد میزان خودکشی در ارتش آمریکا رو به افزایش است. ثبت ۳۵۰ خودکشی در طول سال ۲۰۱۲ در ارتش آمریکا نشان دهنده یک خودکشی در هر روز است.   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی…

  تلفات خودکشی بیش از میدان جنگ Reviewed by Aryan♥ on Feb 8Rating:
  نتایج هشدار دهنده یک گزارش در آمریکا نشان می دهد میزان خودکشی در ارتش آمریکا رو به افزایش است. ثبت ۳۵۰ خودکشی در طول سال ۲۰۱۲ در ارتش آمریکا نشان دهنده یک خودکشی در هر روز است.
   
  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ارتش آمریکا تلاش می کند با روند فزآینده خودکشی در میان سربازان خود برخورد کند از این رو برنامه های بهداشتی و درمانی در نظر گرفته است که به سربازان کمک می کند در برابر احساس افسردگی ، مصرف الکل و مواد مخدر و تمایلات خشن مقاومت کنند.
   
  سلامت روحی و روانی سربازان آمریکایی این هفته  بار دیگر در راس اخبار قرار گرفت زیرا یک سرباز سابق به دست یک سرباز سابق دیگر که از مشکلات روانی بعد از جنگ رنج می برد ، کشته شده است.
   
  کارشناسان عامل این حوادث را استرس های ناشی از جنگ می دانند که هیچوقت پایان نمی یابد.حتی سربازانی که از جنگ جان سالم به در می برند ، برای ورود مجدد به جامعه و زندگی عادی با مشکل روبرو هستند.
   
  سازمان تحلیل مرگ و میر نیروهای نظامی آمریکا  مطالعات مربوط به این مسئله را انجام می دهد.ارتش آمریکا در سال 2012 تقریبا سیصد و پنجاه مورد خودکشی را ثبت کرده است که معادل یک خودکشی در روز است.این حتی از شمار تلفات در میدان جنگ نیز فراتر رفته است.بسیاری از سربازان کنونی و سابق ارتش آمریکا مبتلا به مشکلات روحی و روانی ناشی از جنگ تشخیص داده شده اند.ارتش آمریکا قرار است در هفته های آتی  جزئیات طرح خود را برای مقابله با این معضل اعلام کند.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.