• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » سرگردانی متقاضیان مسکن مهر همدان/ سکونت در خانه های نیمه کاره!
  کد خبر : 1730422

  سرگردانی متقاضیان مسکن مهر همدان/ سکونت در خانه های نیمه کاره!

  سرگردانی متقاضیان مسکن مهر همدان/ سکونت در خانه های نیمه کاره!Reviewed by Aryan♥ on Feb 7Rating: واگذاری واحدهای پروژه 714 واحدی مسکن مهر غدیر همدان به متقاضیان که قرار بود پارسال انجام شود هنوز محقق نشده و متقاضیان این واحدها هم اکنون سرگردان تصمیمات آشفته برخی مدیران شده اند. به گزارش ایران ویج ، مردمی…

  سرگردانی متقاضیان مسکن مهر همدان/ سکونت در خانه های نیمه کاره!Reviewed by Aryan♥ on Feb 7Rating:

  واگذاری واحدهای پروژه 714 واحدی مسکن مهر غدیر همدان به متقاضیان که قرار بود پارسال انجام شود هنوز محقق نشده و متقاضیان این واحدها هم اکنون سرگردان تصمیمات آشفته برخی مدیران شده اند.

  به گزارش ایران ویج ، مردمی که سالها رویای خانه دار شدن را در ذهن خودنگه داشته بودند با حرفهای مسئولان و امیدهای آنان عزم خود را برای خانه دار شدن جزم کردند و از هر تلاش و کوششی برای فراهم کردن شرایط اولیه ثبت نام مسکن مهر دریغ نکردند و روزها را به انتظار نشستند تا روزی در مسکن شخصی خود آسایش و راحتی را تجربه کنند.

  اما تعداد فراوانی از مردم که با هزاران زحمت توانسته اند مبلغی را به عنوان سهم آورده جمع کنند امروز سرگردان تصمیمات آشفته برخی مدیران شده اند و اطلاع دقیق و قابل باوری در راستای زمان واگذاری مسکن مهر ندارند.

  یکی از مالکان این واحدها با بیان اینکه مسئول و یا عاملین تاخیر و تعلل در تحویل به موقع پروژه مشخص نیستند، گفت: این تاخیر موجب تحمیل پرداخت هزینه اضافی بابت اجاره بها به صورت میانگین ماهانه 200 هزار تومان در مدت تاخیر در تحویل واحدها شده که برخی به علت عدم توانایی پرداخت و تمدید اجاره مجبور به تخلیه اثاثیه و سکونت در واحد نیمه کاره پروژه شده اند.

  “خبرگزاری مهر”

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.