• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » رودخانه بهمنشیر در معرض آلودگی شدید
  کد خبر : 1730376

  رودخانه بهمنشیر در معرض آلودگی شدید

  رودخانه بهمنشیر در معرض آلودگی شدیدReviewed by Aryan♥ on Feb 7Rating: ورود فاضلاب شهری و روستایی بدون تصفیه به رودخانه بهمنشیر، این رگ حیاتی برای آب شرب و کشاورزی در شهرستان آبادان را با چالشهای جدی مواجه کرده است.   به گزارش ایران ویج  رودخانه بهمنشیر در استان خوزستان واقع شده که مهمترین منبع تامین…

  رودخانه بهمنشیر در معرض آلودگی شدیدReviewed by Aryan♥ on Feb 7Rating:

  ورود فاضلاب شهری و روستایی بدون تصفیه به رودخانه بهمنشیر، این رگ حیاتی برای آب شرب و کشاورزی در شهرستان آبادان را با چالشهای جدی مواجه کرده است.

    به گزارش ایران ویج  رودخانه بهمنشیر در استان خوزستان واقع شده که مهمترین منبع تامین آب شرب و کشاورزی منطقه خرمشهر و آبادان به شمار می رود. این رودخانه از انشعابات رودخانه کارون محسوب می شود که رونق نسبی کشاورزی (عمدتا به صورت عمل آوری خرما و فرآورده های جالیزی) در حاشیه آن وجود دارد. استفاده زراعی از آب این رودخانه برای زمینهای کشاورزی بیانگر اهمیت آن در بهبود بخشیدن به وضعیت اقتصادی منطقه است.

  این رودخانه در مدت اخیر بر اثر بی توجهی ها و همچنین سرریز شدن فاضلاب با مشکلاتی مواجه شده که آینده شهرستان آبادان را با مشکل مواجه می کند زیرا تصور وجود آبادان بدون بهمنشیر غیر ممکن و محال به نظر می رسد.

  “خبرگزاری مهر”

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.