• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » زیست 220 گوزن زرد ایرانی در ارومیه!
  کد خبر : 1730277

  زیست 220 گوزن زرد ایرانی در ارومیه!

  زیست 220 گوزن زرد ایرانی در ارومیه!Reviewed by Aryan♥ on Feb 7Rating: حمید رعنا قد معاون محیط طبیعی محیط زیست آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر 220 گوزن زرد ایرانی در جزیره اشک دریاچه ارومیه زیست می کنند. به گزارش ایران ویج  وی با اشاره به ادامه تهدید خطر انقراض این گونه باارزش جانوری اظهارداشت:…

  زیست 220 گوزن زرد ایرانی در ارومیه!Reviewed by Aryan♥ on Feb 7Rating:

  حمید رعنا قد معاون محیط طبیعی محیط زیست آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر 220 گوزن زرد ایرانی در جزیره اشک دریاچه ارومیه زیست می کنند.

  به گزارش ایران ویج  وی با اشاره به ادامه تهدید خطر انقراض این گونه باارزش جانوری اظهارداشت: در حال حاضر همه لوازم و امکانات رفاهی این گونه جانوری در جزیره اشک دریاچه ارومیه برای ادامه حیات فراهم شده است.

  معاون محیط طبیعی محیط زیست آذربایجان غربی با بیان اینکه هیچ مشکلی بابت تهیه خوراک و آب مورد نیاز گوزن زرد ایرانی در جزایر دریاچه ارومیه وجود ندارد افزود: در ماه های اخیر آب و علوفه مورد نیاز برای ادامه حیات این گونه جانوری به جزایر منتقل شده است.

  رعنا قد از انتقال 68 گوزن زرد ایرانی در طی سالهای اخیر به زادگاه اصلی شان خبر داد و گفت: هم اکنون انتقال این گونه جانوری به زادگاه اصلی اش متوقف شده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.