• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اینترنت و ای تی » ایجاد انجمن صنفی تجاری‌سازی‌فناوری/ فروش 7میلیاردی دانش فنی
  کد خبر : 1730076

  ایجاد انجمن صنفی تجاری‌سازی‌فناوری/ فروش 7میلیاردی دانش فنی

  ایجاد انجمن صنفی تجاری‌سازی‌فناوری/ فروش 7میلیاردی دانش فنیReviewed by Aryan♥ on Feb 7Rating: معاون پژوهشی و برنامه ریزی بنیاد ملی نخبگان حجم قرار دادهای پنجمین جشنواره شکوفایی را بیش از 9 میلیارد تومان ذکر کرد و گفت: در این دوره از جشنواره قرار دادی در زمینه ایجاد انجمن صنفی تسهیل کنندگان فناوری به امضا رسید….

  ایجاد انجمن صنفی تجاری‌سازی‌فناوری/ فروش 7میلیاردی دانش فنیReviewed by Aryan♥ on Feb 7Rating:

  معاون پژوهشی و برنامه ریزی بنیاد ملی نخبگان حجم قرار دادهای پنجمین جشنواره شکوفایی را بیش از 9 میلیارد تومان ذکر کرد و گفت: در این دوره از جشنواره قرار دادی در زمینه ایجاد انجمن صنفی تسهیل کنندگان فناوری به امضا رسید.

  به گزارش ایران ویج  از خبرنگار مهر، دکتر آریا الستی در اختتامیه پنجمین جشنواره شکوفایی و نوآوری ایجاد بستر مناسب برای تعامل شفاف میان مخترعان و سرمایه گذاران را از اهداف اصلی برگزاری این جشنواره نام برد و افزود: طی 3 روز برگزاری این جشنواره بخشی برای امضای تفاهم نامه‌ میان سرمایه گذاران، مخترعان و کارگزاران بنیاد ملی نخبگان در نظر گرفته شد.

  معاون پژوهشی و برنامه ریزی بنیاد ملی نخبگان با بیان اینکه در این محل در روزهای برگزاری نمایشگاه 18 جلسه برگزار شد، اظهار داشت: از این تعداد جلسه، 14 جلسه منجر به عقد قرار داد با حجم 9 میلیارد و 510 میلیون تومان شد.
   
  جزئیات تفاهم نامه های منعقد شده

  وی با اشاره به جزئیات این تفاهم نامه‌ها، یادآور شد: از این میزان حجم قراردادها 7 میلیارد و 700 میلیون تومان برای فروش دانش فنی و مشارکت مدنی و 2 میلیارد و 100 میلیون تومان برای فروش محصولات بوده است.
   
  الستی با بیان اینکه 350 میلیون تومان قیمت گذاری دانش فنی شده است، خاطر نشان کرد: برخی از شرکت‎‌های سرمایه گذار نیز 27 میلیارد تومان به منظور سرمایه گذاری برای معرفی 9 طرح فناوری در اختیار بنیاد ملی نخبگان قرار دادند.
   
  به گفته وی، در سال آینده این میزان برای این 9 طرح فناوری سرمایه گذاری خواهد شد.
   
  وضعیت حجم قراردادها نسبت به سال قبل

  وی با اشاره به وضعیت این دوره از جشنواره نسبت به سال قبل، یادآور شد: حجم قراردادها در سال گذشته در 4 روز برگزاری جشنواره 14 میلیارد تومان بوده است و در این دوره با توجه به کاهش یک روز از زمان برگزاری نمایشگاه، حجم قرار دادها 9 میلیارد تومان بالغ شده است.
   
  قطعی شدن تفاهم نامه ها در 10 روز آینده

  معاون پژوهشی و برنامه ریزی بنیاد ملی نخبگان از قطعی شدن کلیه تفاهم نامه‌ها در روزهای آتی خبر داد و اضافه کرد: ظرف 10 روز آینده با برگزاری جلسه‌ای در بنیاد ملی نخبگان کلیه این تفاهم نامه‌ها تبدیل به قرار دادهای قطعی خواهند شد.
   

  سرمایه گذاری برای تامین تجهیزات

  وی از امضای تفاهم نامه دیگری برای تامین تجهیزات در پنجمین جشنواره شکوفایی و نوآوری خبر داد و گفت: در این دوره از جشنواره تفاهم نامه ای برای تامین تجهیزات تولید محصولات تا سقف 50 میلیون دلار منعقد شد.
      
  راه اندازی انجمن صنفی تجاری سازی

  الستی با اشاره به برگزاری جلساتی میان موسسات کارگزاری در حوزه تجاری سازی در جشنواره شکوفایی و نوآوری، خاطر نشان کرد: این جلسات منجر به امضای قراردادی در زمینه راه اندازی انجمن صنفی تسهیل کنندگان فناوری شد.
   
  وی با تاکید بر اینکه در روزهای آینده این انجمن راه اندازی خواهد شد، یادآور شد: این انجمن به محققان در جهت تجاری سازی اختراعات کمک خواهند کرد.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.