• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » هشدار به شناگران آب های جنوب؛ احتمال حمله کوسه
  کد خبر : 1730

  هشدار به شناگران آب های جنوب؛ احتمال حمله کوسه

  هشدار به شناگران آب های جنوب؛ احتمال حمله کوسه Reviewed by Aryan on Mar 24Rating: رئیس موسسه ملی اقیانوس شناسی با هشدار نسبت به حمله کوسه‌ها به شناگران در آبهای جنوب گفت: کوسه‌ها در آبهای جنوب ممکن است خود را تا نزدیکی ساحل برسانند. مواردی پیش آمده که در جاهایی که خیلی هم از ساحل…

  هشدار به شناگران آب های جنوب؛ احتمال حمله کوسه Reviewed by Aryan on Mar 24Rating:

  رئیس موسسه ملی اقیانوس شناسی با هشدار نسبت به حمله کوسه‌ها به شناگران در آبهای جنوب گفت: کوسه‌ها در آبهای جنوب ممکن است خود را تا نزدیکی ساحل برسانند. مواردی پیش آمده که در جاهایی که خیلی هم از ساحل دور نبوده کوسه حمله کرده است.

  وحید چگینی در گفتگو با مهر با بیان این مطلب افزود: مردم اگر در آبهای جنوب شنا می‌کنند مراقب باشند در جایی شنا کنند که شرایط دریا اجازه می‌دهد، چرا که در جنوب مسئله کوسه هم وجود دارد که باید مراقبت ویژه‌ای داشته باشند. کوسه‌ها در آب‌های جنوب ممکن است خود را تا نزدیکی ساحل برسانند. مواردی پیش آمده که در جاهایی که خیلی هم از ساحل دور نبوده کوسه حمله کرده است اما در آبهای جنوب بیشتر بحث شرایط طوفانی است که ممکن است مسئله ایجاد کند.

  رئیس موسسه ملی اقیانوس شناسی درباره گزارش‌هایی مبنی بر بوی نفت در بنادر و اسکله‌های جنوب کشور نیز به مهر گفت: آلودگی‌های نفتی به دلیل نشت نفت از قایق‌ها و شناورهاست. در نزدیکی بنادر و اسکله‌ها سوخت قایق‌ها و کشتی‌ها و شناورها یا ریزش نفت و بنزین از آنها متأسفانه منجر به آلودگی‌های نفتی می‌شود.

  وی گفت: مشکل خاصی در سواحل ایران از نظر آلودگی یا حوادث غیرعادی نداریم که لازم به هشدار به مسافران نوروزی باشد مگر اینکه در جنوب یا شمال کشور شرایط طوفانی اعلام شود که در این صورت باید ملاحظات ویژه‌ای از نظر شنا کردن صورت گیرد.

  چگینی افزود: در صورتی که شرایط جوی طوری باشد که تردد در دریا خطرناک باشد سازمان بنادر و دریانوردی از طریق اطلاعاتی که از هواشناسی می‌گیرد تردد در دریا را کنترل می‌کند لذا جای نگرانی وجود ندارد.

  رئیس موسسه ملی اقیانوس شناسی درباره وضعیت آب‌های کشور از نظر آلودگی به کشند قرمز گفت: خوشبختانه در نوروز امسال مسئله کشند قرمز در آب‌های جنوب کشور نداریم و موردی در این زمینه گزارش نشده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.