• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , بین الملل » تهدید احمدی نژاد به ترک کنفرانس مطبوعاتی!
  کد خبر : 1728575

  تهدید احمدی نژاد به ترک کنفرانس مطبوعاتی!

  تهدید احمدی نژاد به ترک کنفرانس مطبوعاتی!Reviewed by Aryan♥ on Feb 5Rating: لحن سخنان یکی از اعضای هیئت علمای ارشد و مدیر دفتر شیخ الازهر با اعتراض مکرر رئیس جمهوری اسلامی ایران روبرو شد. به گزارش ایران ویج  از خبرنگار اعزامی مهر به مصر، دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری اسلامی ایران پس از دیدار…

  تهدید احمدی نژاد به ترک کنفرانس مطبوعاتی!Reviewed by Aryan♥ on Feb 5Rating:

  لحن سخنان یکی از اعضای هیئت علمای ارشد و مدیر دفتر شیخ الازهر با اعتراض مکرر رئیس جمهوری اسلامی ایران روبرو شد.

  به گزارش ایران ویج  از خبرنگار اعزامی مهر به مصر، دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری اسلامی ایران پس از دیدار با شیخ الازهر در کنفرانس مطبوعاتی که یکی از اعضای هیئت علمای ارشد مصر هم حضور داشت، خواستار گسترش روابط میان دو کشور بزرگ ایران و مصر شد.

  پس از سخنان دکتر احمدی نژاد، حسن الشافعی از اعضای هیئت علمای ارشد و مدیر دفتر شیخ الازهر، سخنان جنجالی را بیان کرد که بارها مورد اعتراض رئیس جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.

  دکتر احمدی نژاد چندین بار به شیخ الشافعی تذکر داد که بر خلاف توافقات به دست آمده در دیدار با شیخ الازهر و بر خلاف وحدت امت اسلام سخن نگوید، احمدی نژاد تهدید کرد که اگر شیخ الشافعی به سخنان خود با چنین لحنی(تنش آمیز و تفرقه افکنانه) ادامه دهد، نشست مطبوعاتی را ترک می کند.

  احمدی نژاد چندین بار به زبان عربی به این عضو الازهر گفت الوحده، الاخوه، یعنی باید بر وحدت و برادری میان مسلمانان تاکید کنیم.

  با این حال در پایان این کنفرانس، احمدی نژاد و شیخ الشافعی همدیگر را در آغوش گرفتند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.