• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , بین الملل » نوار ویدئویی از جنایت هولناک گروههای تروریستی در سوریه!
  کد خبر : 1728492

  نوار ویدئویی از جنایت هولناک گروههای تروریستی در سوریه!

  نوار ویدئویی از جنایت هولناک گروههای تروریستی در سوریه!Reviewed by Aryan♥ on Feb 5Rating: یک مرکز حقوق بشری در نوار ویدئویی از جنایت هولناک دیگری از گروههای تروریستی مسلح در سوریه علیه مردم بی دفاع به جرم مخالفت آنها با تروریستها پرده برداشت. به گزارش ایران ویج  از خبرگزاری مهر به نقل از روزنامه القدس…

  نوار ویدئویی از جنایت هولناک گروههای تروریستی در سوریه!Reviewed by Aryan♥ on Feb 5Rating:

  یک مرکز حقوق بشری در نوار ویدئویی از جنایت هولناک دیگری از گروههای تروریستی مسلح در سوریه علیه مردم بی دفاع به جرم مخالفت آنها با تروریستها پرده برداشت.

  به گزارش ایران ویج  از خبرگزاری مهر به نقل از روزنامه القدس العربی، یک مرکز نظارت بر حقوق بشر، نوار ویدئویی که در آن افراد مسلح،  طرفداران نظام سوریه را سر می بُرند، منتشر کرد.

  در این نوار ویدئویی تصویر اعدام مردی به اتهام همکاری با نظام سوریه و شیوه اعدام که بریدن سر این فرد است نشان داده می شود و در بخش دیگری از نوار یک سرباز ارتش سوریه که به اسارت مخالفان درآمده است، ذبح می شود.

  رامی عبدالرحمن مدیر این مرکز گفت : حادثه اول در استان حلب در شمال سوریه و در ماه جاری و دیگری در درعا و زمان نامشخص رخ داده است.

  وی ضمن خودداری از افشای نام گروه مسلحی که این جنایت هولناک را مرتکب شده است، اعتراف کرد: این اقدامات علیه ملت سوریه قابل قبول نیست.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.