• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » برآورد اطلاعاتی – امنیتی از انتخابات 92 در کمیسیون امنیت ملی!
  کد خبر : 1728447

  برآورد اطلاعاتی – امنیتی از انتخابات 92 در کمیسیون امنیت ملی!

  برآورد اطلاعاتی – امنیتی از انتخابات 92 در کمیسیون امنیت ملی!Reviewed by Aryan♥ on Feb 5Rating: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اهمیت انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی سال 92، گفت: در جلسه امروز کمیسیون “تهیه برآورد امنیتی – اطلاعاتی انتخابات 92” در دستور کار قرار گرفت . به…

  برآورد اطلاعاتی - امنیتی از انتخابات 92 در کمیسیون امنیت ملی!Reviewed by Aryan♥ on Feb 5Rating:

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اهمیت انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی سال 92، گفت: در جلسه امروز کمیسیون “تهیه برآورد امنیتی – اطلاعاتی انتخابات 92” در دستور کار قرار گرفت .

  به گزارش ایران ویج  از خبرگزاری مهر، سید حسین نقوی حسینی گفت: در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس کمیته روابط خارجی کمیسیون مسئولیت پیگیری ایرانیان زندانی در کشورهای خارجی را به عهده گرفت. به ویژه رسیدگی به خانواده آنها در داخل کشور مورد تاکید قرار گرفت.

  وی افزود: در ادامه جلسه همچنین برگزاری اجلاس ملی خلیج فارس در نیمه دوم اسفندماه مورد بحث گذاشته شد و بنا بر این گردید که زمان قطعی آن با توجه به شرایط وصول بودجه اعلام گردد.

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: در این جلسه با تاکید بر اهمیت انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی سال 92، “تهیه برآورد امنیتی – اطلاعاتی انتخابات 92” در دستور کار کمیسیون قرار گرفت و بنابراین شد که کمیته امنیت کمیسیون با برآورد مستمر امنیتی – اطلاعاتی انتخابات به طور مستمر به کمیسیون  گزارش نماید تا اقدامات نظارتی لازم جهت تامین امنیت و مقابله با توطئه ها و فتنه های احتمالی  از سوی کمیسیون  صورت پذیرد.

  وی گفت: در ادامه جلسه ابعاد برگزاری همایش ملی “توسعه سواحل مکران و اقتدار دریایی جمهوری اسلامی” که از طرف فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود مورد بحث قرار گرفت و بنا بر این شد کمیسیون در این ارتباط همکاری و مشارکت جدی داشته باشد.

  نقوی حسینی ادامه داد: در این جلسه کمیسیون از دستاوردهای وزارت دفاع جمهوری اسلامی در حوزه هوافضا به ویژه آزمایش موشک های حمل کننده ماهواره و همچنین اعزام موجود زنده به فضا برای اولین بار تقدیر و تشکر کرد و حمایت همه جانبه خود را از تلاش های علمی – تکنولوژیکی آن به ویژه در تامین منابع مالی مورد نیاز اعلام کرد.

  وی  از بررسی شرایط و وضعیت زندانیان ایرانی خارج از کشور و شرایط خانوادگی آن‌ها در جلسه امروز این کمیسیون خبرداد، گفت: در این جلسه مطرح شد که با توجه شرایط و وضعیت ایرانیان زندانی در کشورهای دیگر، ضرورت دارد تا کمیسیون به طور ویژه به موضوع بپردازد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.