• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , بین الملل » بیهوده بودن گفتگو از نگاه مخالفان!
  کد خبر : 1727323

  بیهوده بودن گفتگو از نگاه مخالفان!

  بیهوده بودن گفتگو از نگاه مخالفان!Reviewed by Aryan♥ on Feb 4Rating: بیانیه جمعیتهای عمده مخالفان بحرینی درباره بی نتیجه بودن گفتگو با رژیم و صدور حکم حبس برای تعدادی از فعالان سیاسی از مهمترین اخبار این کشور است. به گزارش ایران ویج  از خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه الوفاق، جمعیتهای عمده مخالفان شامل الوفاق،…

  بیهوده بودن گفتگو از نگاه مخالفان!Reviewed by Aryan♥ on Feb 4Rating:

  بیانیه جمعیتهای عمده مخالفان بحرینی درباره بی نتیجه بودن گفتگو با رژیم و صدور حکم حبس برای تعدادی از فعالان سیاسی از مهمترین اخبار این کشور است.

  به گزارش ایران ویج  از خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه الوفاق، جمعیتهای عمده مخالفان شامل الوفاق، وعد، تجمع ملی، تجمع یکپارچه و الاخاء در پایان تظاهرات امروز در منطقه الدیر درجزیره المحرق اعلام کردند: مردم بحرین با حضور در تظاهرات و اعتراضات، همه تلاشها را برای خاموش کردن قیام مردمی به شکست کشانده اند.

  در این بیانیه آمده است : مردم بحرین به رژیم و جهانیان ثابت کرده است که قوی تر از خشونت هستند. رژیم از یکسو دعوت به گفتگو می کند، اما از سوی دیگر دست نظامیان خود را برای یورش علیه مردم بازگذاشته است.

  مخالفان بیان کردند: یورش با شلیک گلوله های ساچمه ای به مردم و زخمی کردن تعدادی از آنها طی روزهای گذشته نشان دهنده جدی نبودن رژیم در موضوع گفتگوهاست.

  در این بیانیه آمده است : سخن گفتن از گفتگو در حالی که نیروهای امنیتی رژیم سلاح خود را به سوی مردم نشانه گرفته اند و تعدادی زیادی از مردم و رهبران مخالفان در زندانها به سر می برند، بیهوده است.

  مخالفان بیان کردند: گفتگوها باید جدی باشد و فقط برای مصرف خارجی نباشد. خواسته های مردم مشخص و شامل حکومت، مجلس و دستگاه قضایی منتخب و دستگاههای امنیتی ملی است.

  در این بیانیه مخالفان بر اصرار مردم بر خواسته هایشان تاکید کردند.

  از سوی دیگر دادگاه عالی جنایی بحرین شش نفر از فعالان بحرینی را به اتهام آنچه شرکت در تجمع غیرقانونی و آتش زدن لاستیک در منطقه العکر خواند، به پنج سال حبس متهم کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.