• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار سینما » کناره‌گیری مجری معروف از اجرا و گویندگی
  کد خبر : 1725656

  کناره‌گیری مجری معروف از اجرا و گویندگی

  کناره‌گیری مجری معروف از اجرا و گویندگی Reviewed by Aryan♥ on Feb 3Rating: داریوش کاردان که این روزها نقش «هویدا» در سریال «معمای شاه» را ایفا می‌کند، گفت: دیگر کار اجرا و گویندگی نمی‌کنم و در سینما و تلویزیون هم فقط نقش‌های خوب را قبول می‌کنم. «داریوش کاردان» که نقش هویدا را در سریال معمای…

  کناره‌گیری مجری معروف از اجرا و گویندگی Reviewed by Aryan♥ on Feb 3Rating:
  داریوش کاردان که این روزها نقش «هویدا» در سریال «معمای شاه» را ایفا می‌کند، گفت: دیگر کار اجرا و گویندگی نمی‌کنم و در سینما و تلویزیون هم فقط نقش‌های خوب را قبول می‌کنم.

  th

  «داریوش کاردان» که نقش هویدا را در سریال معمای شاه بازی می کند درباره نقشش در این سریال گفت: من در این سریال گریم سنگینی دارم و گریمم هر بار حدود دو نیم ساعت زمان می‌برد.

  کاردان گفت: بازی در نقش هویدا شرایط خاصی دارد و باید راه رفتن آرام او، نوع حرف زدنش و حرکات او را در نظر داشته باشم به همین خاطر مدام تمرین می‌کنم البته حدود دو هفته هم زمان گذاشتم و به فیلم‌ها و تصاویری که از هویدا داشتیم نگاه کردم تا بتوانم به خوبی در نقش او ظاهر شوم.

  این بازیگر گزیده کار گفت: حدود دو هفته قبل از کلید خوردن کار ( ۲۶ دی) با آقای ورزی برای بازی در نقش هویدا قرار داد بستم، البته قبل از آن یکی دو بار به من درباره بازی در سریال معمای شاه گفته بودند و من هم موافقت کرده بودم. کاردان درباره حضور در این سریال هم گفت: البته من دیگر کار اجرا و گویندگی نمی‌کنم اما در تلویزیون یا سینما اگر نقش خوب باشد قبول می‌کنم.

  بازیگر نقش هویدا در انتها با ابراز امیدواری درباره اینکه سریال معمای شاه از کارهایی باشد که واقعیت‌ها را به خوبی به تماشاگر نشان دهد گفت: درباره سلسله پهلوی فیلم و سریال زیاد ساخته شده است اما تقریبا هرکدام به نوعی اغراق آمیز بوده است که امیدوارم این مسئله درباره معمای شاه روی ندهد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.