• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » بررسی آخرین تحولات سوریه در دیدار صالحی و اخضر ابراهیمی!
  کد خبر : 1725026

  بررسی آخرین تحولات سوریه در دیدار صالحی و اخضر ابراهیمی!

  بررسی آخرین تحولات سوریه در دیدار صالحی و اخضر ابراهیمی!Reviewed by Aryan♥ on Feb 3Rating: در دیدار وزیر خارجه و نماینده دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه آخرین تحولات مربوط به سوریه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و اقدامات انجام شده توسط اخضر ابراهیمی در گفتگو با طرفهای مختلف تشریح شد. به گزارش…

  بررسی آخرین تحولات سوریه در دیدار صالحی و اخضر ابراهیمی!Reviewed by Aryan♥ on Feb 3Rating:

  در دیدار وزیر خارجه و نماینده دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه آخرین تحولات مربوط به سوریه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و اقدامات انجام شده توسط اخضر ابراهیمی در گفتگو با طرفهای مختلف تشریح شد.

  به گزارش ایران ویج  از خبرگزاری مهر،علی اکبر صالحی و اخضر ابراهیمی نماینده دبیر کل سازمان ملل متحد در امور سوریه در حاشیه کنفرانس امنیت مونیخ با یکدیگر ملاقات کردند.

  در این دیدار آخرین تحولات مربوط به سوریه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و اقدامات انجام شده توسط اخضر ابراهیمی در گفتگو با طرفهای مختلف تشریح شد.

  وزیر امور خارجه کشورمان  نیز ضمن تاکید بر لزوم تلاش همه کشورها در جهت توقف درگیری ها و جلوگیری از تخریب تاسیسات زیربنایی سوریه توسط معارضین، گفتگوهای ملی و حل سوری-سوری بحران این کشور را بهترین راه دسترسی به مطالبات مردم و حاکم شدن روند مردمسالاری در سوریه دانست.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.