• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » فراکسیون رهروان به تصمیم جمعی درباره استیضاح شیخ الاسلامی نرسید!
  کد خبر : 1724902

  فراکسیون رهروان به تصمیم جمعی درباره استیضاح شیخ الاسلامی نرسید!

  فراکسیون رهروان به تصمیم جمعی درباره استیضاح شیخ الاسلامی نرسید!Reviewed by Aryan♥ on Feb 3Rating: عضو فراکسیون رهروان ولایت در خصوص جلسه امشب فراکسیون رهروان ولایت درباره استیضاح شیخ الاسلامی گفت: فراکسیون در این زمینه به نتیجه ای نرسید. به گزارش ایران ویج  عبدالرضا مصری در گفتگو با خبرنگار مهر درباره جلسه امشب فراکسیون رهروان…

  فراکسیون رهروان به تصمیم جمعی درباره استیضاح شیخ الاسلامی نرسید!Reviewed by Aryan♥ on Feb 3Rating:

  عضو فراکسیون رهروان ولایت در خصوص جلسه امشب فراکسیون رهروان ولایت درباره استیضاح شیخ الاسلامی گفت: فراکسیون در این زمینه به نتیجه ای نرسید.

  به گزارش ایران ویج  عبدالرضا مصری در گفتگو با خبرنگار مهر درباره جلسه امشب فراکسیون رهروان ولایت درباره استیضاح وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی که قرار است فردا انجام شود گفت: نمایندگان فراکسیون نظرات خود در زمینه استیضاح شیخ الاسلامی را مطرح کردند اما در نهایت فراکسیون به صورت جمعی به تصمیمی نرسید.

  مصری در ادامه برخی اخبار درباره مخالفت رسمی فراکسیون رهروان ولایت با استیضاح شیخ الاسلامی را تکذیب کرد و گفت این  مقرر شد نمایندگان به صورت فردی در این زمینه تصمیم بگیرند.

  عضو فراکسیون رهروان ولایت درباره انتشار برخی اخبار مبنی بر مخالفت رسمی فراکسیون رهروان با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها افزود: در جلسه امشب تصمیم خاصی در زمینه موضوعات دیگر نیز اتخاذ نشد؛ بلکه این جلسه مشورتی بود و صحبت های متفرقه انجام شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.