• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » برگزاری جلسه فراکسیون رهروان ولایت بدون حضور لاریجانی!
  کد خبر : 1724862

  برگزاری جلسه فراکسیون رهروان ولایت بدون حضور لاریجانی!

  برگزاری جلسه فراکسیون رهروان ولایت بدون حضور لاریجانی!Reviewed by Aryan♥ on Feb 3Rating: یک عضو فراکسیون رهروان ولایت از برگزاری جلسه این فراکسیون بدون حضور رئیس مجلس و با حضور اکثریت اعضاء خبر داد. به گزارش ایران ویج  محمد دامادی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره برگزاری جلسه فراکسیون رهروان ولایت اظهار کرد: این جلسه…

  برگزاری جلسه فراکسیون رهروان ولایت بدون حضور لاریجانی!Reviewed by Aryan♥ on Feb 3Rating:

  یک عضو فراکسیون رهروان ولایت از برگزاری جلسه این فراکسیون بدون حضور رئیس مجلس و با حضور اکثریت اعضاء خبر داد.

  به گزارش ایران ویج  محمد دامادی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره برگزاری جلسه فراکسیون رهروان ولایت اظهار کرد: این جلسه عصر امروز برگزار شد و موضوعات متعددی از جمله مباحث مربوط به هدفمندی یارانه ها، جلسات مشترک مجلس و دولت و استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آن مورد بررسی قرار گرفت.

  وی افزود: در ارتباط با موضوعات مربوط به هدفمندی یارانه ها و تلاش دولت برای افزایش یارانه نقدی موضوعات کارشناسی و مهمی از سوی اعضا مطرح شد و عمدتا این مسائل در مخالفت با تلاش دولت برای افزایش یارانه نقدی عنوان گردید.

  این نماینده مجلس در خصوص محورهای دیگر جلسه فراکسیون رهروان ولایت تصریح کرد: اعضای فراکسیون در خصوص برگزاری جلسات مشترک دولت و مجلس نیز نظرات خود را عنوان کردند و تصریح داشتند که اگر چه نفس برگزاری این جلسات بسیار پسندیده است اما بهتر بود در این خصوص با مجلس و همه نمایندگان آن هماهنگ می شد.

  وی ادامه داد: اکثریت فراکسیون رهروان در ارتباط با موضوعات مطرح شده در جلسه مشترک مجلس و دولت بر این عقیده اند که آنچه تاکنون مورد بحث قرار گرفته نظرات شخصی و کارشناشی اعضای حاضر در آن جلسه مشترک است و چون درصحن علنی مجلس مطرح نشده  نظر مجلس نیست.
   
  دامادی در ارتباط با طرح موضوع استیضاح وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در جلسه فراکسیون رهروان راه ولایت نیز گفت: این موضوع در جلسه فراکسیون مورد بررسی قرار گرفت و اعضا نظرات خود را در موافقت و مخالفت با آن مطرح کردند.
   
  این عضو رهروان ولایت خاطرنشان کرد: نظر فراکسیون بر این شد که در ارتباط با استیضاح وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، تصمیم فراکسیونی مطرح نشود.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.