• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , بین الملل » علت تجاوز اسرائیل به سوریه شکست تروریستهای مورد حمایت اردوغان بود!
  کد خبر : 1724799

  علت تجاوز اسرائیل به سوریه شکست تروریستهای مورد حمایت اردوغان بود!

  علت تجاوز اسرائیل به سوریه شکست تروریستهای مورد حمایت اردوغان بود!Reviewed by Aryan♥ on Feb 3Rating: معاون رئیس حزب کار ترکیه تاکید کرد رژیم اسرائیل پس از شکست تروریستهای مورد حمایت اردوغان در سوریه، به خاک این کشور حمله کرد. به گزارش ایران ویج   به نقل از خبرگزاری مهر، “بولنت اسین اوغلو” معاون رئیس حزب کار…

  علت تجاوز اسرائیل به سوریه شکست تروریستهای مورد حمایت اردوغان بود!Reviewed by Aryan♥ on Feb 3Rating:

  معاون رئیس حزب کار ترکیه تاکید کرد رژیم اسرائیل پس از شکست تروریستهای مورد حمایت اردوغان در سوریه، به خاک این کشور حمله کرد.

  به گزارش ایران ویج   به نقل از خبرگزاری مهر، “بولنت اسین اوغلو” معاون رئیس حزب کار ترکیه در واکنش به تجاوز نظامی رژیم صهیونیستی به سوریه گفت : اسرائیل پس از شکست تروریستهای مورد حمایت اردوغان در سوریه مرتکب این جنایت وحشیانه شد و این مسئله حقیقت همسویی و همکاری میان اسرائیل و ترکیه را نشان داد که دولت آن از گروههای تروریستی حمایت می کند.

  “بولنت اسین اوغلو” تجاوز رژیم صهیونیستی به سوریه را غیر قابل توجیه خواند و خاطرنشان کرد اسرائیل و دولت وابسته به حزب عدالت و توسعه ترکیه دو همپیمان سری هستند و تجاوز اسرائیل این ائتلاف سری را بر ملا کرد.

  وی تصریح کرد تجاوز اسرائیل به سوریه به هیچ وجه قابل توجیه نیست و ادعاها درباره اینکه اسرائیل به بهانه سلاحهای شیمیایی در سوریه به این کشور حمله کرد، برای مشروعیت بخشیدن به این جنایت و قانونی کردن آن مطرح می شود.

  اسین اوغلو تاکید کرد این تجاوز در نتیجه کنترل اوضاع سوریه از سوی ارتش سوریه و شکست تروریستهایی صورت گرفت که مورد حمایت دولت ترکیه قرار دارند.

  معاون رئیس حزب کار ترکیه درگیری طایفه ای در منطقه، تجاوزات تروریستی “القاعده” به سوریه و استقرار موشک های پاتریوت در خاک ترکیه همه در راستای حمایت از امنیت اسرائیل و منافع آمریکا در منطقه قرار دارد.

  وی خاطر نشان کرد دولت اردوغان که به دستور آمریکا دامی برای سوریه پهن کرد، در دامی که آمریکا برایش پهن خواهد کرد، گرفتار خواهد شد.

  از سوی دیگر محمد علی گوللر از تحلیلگران ترک، تجاوز رژیم صهیونیستی به خاک سوریه را به مثابه طناب نجات تروریستها در سوریه دانست و زمان این تجاوز را نشان دهنده اهداف واقعی آن دانست.

  وی با انتقاد از رویکرد خصمانه دولت ترکیه در قبال سوریه و همدستی آن با صهیونیستها گفت سیطره ارتش سوریه بر اوضاع و موفقیت بزرگ آن در مقابل تروریستها و کنترل اوضاع از سوی آن، رژیم اسرائیل را به ارتکاب این تجاوز سوق داد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.